İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Komisyonla Verified Paypal Bozulur

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayın 2 sinde 65$
Ayın 15 inde 335$
olmak üzere düzenli yaptığım ödemeler için verified paypal şifresini vermeniz veya istediğim paypal hesabına ödeme yapmanız koşuluyla ,ödemesi 1 ay sonra yapılmak üzere www.garanti.com.tr sayfası üzerindeki kurdan paypallarınız 0 komisyonla bozulur.
Saygılarımızla

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haha bombasın hocam ya. benim limit 5 milyar kredi kartının veriyim hemen paypal şifresini, işini görür mü? :)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde isvicre bankalarıyla bozacakmış. :D Rus mafyasındamısın, sorması ayıp?

M

MasterTR

Misafir
$aka gibi ya
4-5 satir bir$ey yazmi$ ama bu yaziyi okuyupta bir$eyler anlamak icin decoder lazim :)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugün 1 Nisan olsa dediginiz dogruydu ama hatirlatmaliyimki degil.
Milleti keriz sandi galiba. Rep i bile kirmizi. 2004 yilindan beri topu topu 40 tane mesaj yazmis. :)
Bunu kabul edecek akilli!!! var mi acaba? :D

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam, teklifinizi kabul ediyorum.

400$ PayPal gönderebilirim, hatta lazımsa daha fazlasını da gönderirim 1 ay sonra ödemek koşuluyla. Fakat ;

Gönderimi yapmadan önce avukat eşliğinde benim tarafımdan PayPal ödemesi yapıldığına dair ve 1 ay gecikmeli olarak tarafınızdan ödeme yapılacağına dair sözleşme/anlaşma imzalanacak. Nüfus cüzdanı, yoksa pasaport, o da yoksa ehliyet aslının tarafınızdan imzalanmış fotokopisini yapılan sözleşme/anlaşmaya ekleyeceğiz. Yapılan sözleşme/anlaşmaya, tarafınızdan yapılacak olan ödemenin gecikmesi durumunda tarafımdan ödenen tutarın 5 katının tarafınızdan ödeneceğini belirten bir madde eklenecek. Belirtilen sürede ödenmeyen meblağlar için tarafınıza icrâ işlemleri yaptırma hakkım saklı tutulacak. Ve eğer 18 yaşını doldurmadıysanız sizden bir de kefil rica edeceğim, yapılacak sözleşme/anlaşmaya o kişinin bilgileri de eklenecek. (nüfus cüzdanı vb fotokopi, imza vs) Ayrıca tüm bu işlemler için avukat masraflarını siz karşılayacaksınız. Fakat forumda herhangi bir avukat arkadaşımız bulunuyorsa ondan da rica edebiliriz, avukat ücreti ödemezsiniz.

Şartları kabul ediyorsanız, size bir PM uzaklığındayım.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı şartlarda bozdurmak isteyen varsa, %15 ben komisyon vererek bozarım :p

O

ozz

Misafir
benim anlamadığım nedir biliyor musunuz?

forumda bir çok kişi belli oranlarla, belli bankalarla ve belli güvenilirlikleriyle paypal bozma işi ile uğraşıyor (Buna bende dahilim). Ama buna rağmen hala birileri imkansız önerilerle paypal bozuyorum, şifrenizi verirsiniz, ödemenizi şu tarihten sonra yaparız, şu meblağdan aşağısını kabul etmem, yok piyasanın iki katı komisyon alırım çünkü en hızlı benim (sanki otobanda yarış var herkes genelde iki üç dk da bitiriyor işi) gibi çıkanlar var. Benim hayretlerle bakakaldığım bu değil.

Herkes çıkıp paypal bozuyorum ya da bozduruyorum da diyebilir, eğer işte hile varsa kokusu da çıkar zaten ama bu tarz bozdurma işlemi yapan kişilere para bozduran arkadaşlara şaşırıyorum, normalde 3-5 ytl için kılıkırk yararken bu tarz olaylarla 3-5 ytl kazanacağım diye 400-500 usd kaybetmekteler. ne diyelim hayırlı olsun...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tamam, teklifinizi kabul ediyorum.

400$ PayPal gönderebilirim, hatta lazımsa daha fazlasını da gönderirim 1 ay sonra ödemek koşuluyla. Fakat ;

Gönderimi yapmadan önce avukat eşliğinde benim tarafımdan PayPal ödemesi yapıldığına dair ve 1 ay gecikmeli olarak tarafınızdan ödeme yapılacağına dair sözleşme/anlaşma imzalanacak. Nüfus cüzdanı, yoksa pasaport, o da yoksa ehliyet aslının tarafınızdan imzalanmış fotokopisini yapılan sözleşme/anlaşmaya ekleyeceğiz. Yapılan sözleşme/anlaşmaya, tarafınızdan yapılacak olan ödemenin gecikmesi durumunda tarafımdan ödenen tutarın 5 katının tarafınızdan ödeneceğini belirten bir madde eklenecek. Belirtilen sürede ödenmeyen meblağlar için tarafınıza icrâ işlemleri yaptırma hakkım saklı tutulacak. Ve eğer 18 yaşını doldurmadıysanız sizden bir de kefil rica edeceğim, yapılacak sözleşme/anlaşmaya o kişinin bilgileri de eklenecek. (nüfus cüzdanı vb fotokopi, imza vs) Ayrıca tüm bu işlemler için avukat masraflarını siz karşılayacaksınız. Fakat forumda herhangi bir avukat arkadaşımız bulunuyorsa ondan da rica edebiliriz, avukat ücreti ödemezsiniz.

Şartları kabul ediyorsanız, size bir PM uzaklığındayım.

Adliyeden iyi hal kagidi istemeyi unutmussun :)

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;
sanırım yazdıklarım yalnış anlaşıldı. Ben kimsenin kredi kartından gelecek paypal ödemesine muhtaç değilim. Kendi üzerime birden fazla verified ve ticari paypal hesabım var. Buraya konuyu açmamın sebebi sponsorlardan veya müşterilerinde paypal ödemesi alan arkadaşların 0 komisyonla kapasitem kadar işlerini görmek bunu yaparkende kendi düzenli ödemelerimi yapmak. Ödemelerimiz mutlaka buraya yazdıklarımızlada sınırlı değil ,ticari ilişkiler geliştirdiğimiz kişilerle ilerde daha büyük çaplı olarak karşılıklı yardımlaşabilir veya çalışabiliriz. Verified olmasını istemem sahte kartlardan ödeme yapılmasının önüne geçmek ,ayrıca bir ay sonra ödeme yapmamda böyle bir olay varsa açığa çıkması için. Bizi bazı arkadaşlarımız nedense anlamıyorlar ,binlerce web sitesinin ve domainin adminiyim . paypal şifresinin gözümdeki değeri herhangi bir domain şifresinden farklı değil bunuda şart koşmuyorum. Zaten bir arkadaş sağolsun mesaj atmış ayın 2 sinde ilk işimizi yapacaz. İsviçrede yaşayan arkadaşım parayı çekip size iş bankasından gönderecek yoksa isviçre olmasının amerika olmasından herhangi bir özelliği yok.
iyi çalışmalar

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
binlerce domaine sahip bu imparatorluğun sahibinin bir kredi kartı yokmu 65$ çekebileceği? yoksa türkiyespot bizi çok sevmektedir ve sırf biz değerli türk webmasterları komisyon ödemesin diye böyle bir büyüklükmü yapmaktadır?..

yahu üniversite öğrencilerine bile kefilsiz kredi kartı veriyorlar onlardan alıver bari bir tane de bu forumun mizah unsuru olmaktan kurtul artık gözünü seveyim.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adamda bi problem war ama anlıyamadım yakında çıkar kokusu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi