İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şifremi nasıl bulurum??

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha dün admin panele girdim, her şey tamam dı. Bugün 2 farklı bilgisayardan girmeye çalıştım şifre yanlış diyor.Ne olduğunu bilemiyorum ama şifre lazım....yeni şifre yada eski şifre joomla da nerden alabilirim?

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
phpmyadminden istediğin şekil değişirsin şifreni

phpmyadmin şifre değişikliği için biraz araştirmanı öneririm
yüzbinlerce döküman var googlede :D

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şifre unuttum olay joomla da yok. bende kesin yok. belki türkçe versionlarda var ama ben ingilizcesini kullanıyorum.
phpmyadmin şifre değişikliği googlede bakarım şimdi. umarım kolay olur
'biraz araştirmanı öneririm
yüzbinlerce döküman var googlede ' he he ne güzel bir cevap, umarım siz hosting müşterilere böyle bir cevap vermıyorsunuz haha

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
şifre unuttum olay joomla da yok. bende kesin yok. belki türkçe versionlarda var ama ben ingilizcesini kullanıyorum.
phpmyadmin şifre değişikliği googlede bakarım şimdi. umarım kolay olur
'biraz araştirmanı öneririm
yüzbinlerce döküman var googlede ' he he ne güzel bir cevap, umarım siz hosting müşterilere böyle bir cevap vermıyorsunuz haha

Admin panelde şifremi unuttum bölümü olmaya bilira ma site ön yüzünde bulunan kullanıcı kısmında normal bir kullanıcı nasıl şifremi unuttum diyerek şifresini isteyebiliyorsa sizde isteyebilirsiniz.

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT teşekkür ederim, şimdi oldu! Ama üye girişi iyiki açtım, çünkü normalde benim sitede üye girişi ihtiyacı yoktu, peki üye giriş module olmasaydı, nasıl yapardım şimdi merak ettim...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
SargeT teşekkür ederim, şimdi oldu! Ama üye girişi iyiki açtım, çünkü normalde benim sitede üye girişi ihtiyacı yoktu, peki üye giriş module olmasaydı, nasıl yapardım şimdi merak ettim...

modülün ana sayfada olup olmaması önemli değil, aynı sürümü kullanan başka bir sitedeki modülden linki alıp başlangıç kısmını düzelterekte bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5