İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şifresiz instagram takipçi kasma sitesi (Test edildi)

Filmatinesi

0
Onaylı Üye
Reaction score
22
Merhaba
Ücretsiz instagram takipçi artırmak bu kadar kolay olmamıştı. Şifresiz instagram takipçi arttırma yöntemimi sizlerle paylaşıyorum. Aşağıda verdiğimiz görsele tıklayarak siteye ulaşın. Sayfada yer alan Get Free Instagram Followers and Likes yazan butona tıklayın. Instagram kullanıcı adınızı yazarak işe başlayın. Üye oluyorsunuz ancak bu üyeliğinizin istagram hesabınızla ilgisi olmadığını bilmenizi isterim.

Günlük 10 beğeni 20 takipçi hakkınız var ancak bu değişebiliyor. Bazı günler 1000 takipçi verilerek sizin siteyi her an takip etmenizi sağlamaya çalışıyorlar. Kesin sonuç alabileceğiniz bir sitedir. Denedim ve 30 takipçi kazandım. Sayfa beğenisinde de 20 beğeni attırdım.

Ücret vererek alacağınız takipçiler gibi buradaki takipçiler de zamanla takibi bırakabilir.

instagram-ucretsiz-takipci-kasma-sitesi.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5