İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sihirli Mutfak Satılık. ACİL!

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar ... O Yazıyı Açıklıyım mı Ben :

Joomla yı indirdiğinizde boş bir joomla template ve içerik geliyor değil mi ?...
O Site için Konmuş Bir Yazı o .
Ayrıca Görünen Her Yerini Değiştirme Hakkı Var Arkadaşın.

/**
* @version $Id: index.php 532 2005-10-14 09:28:31Z stingrey $
* @package Joomla
* @copyright Copyright (C) 2005 Open Source Matters. All rights reserved.
* @license http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html GNU/GPL, see LICENSE.php
* Joomla! is free software. This version may have been modified pursuant
* to the GNU General Public License, and as distributed it includes or
* is derivative of works licensed under the GNU General Public License or
* other free or open source software licenses.
* See COPYRIGHT.php for copyright notices and details.
*/

Şu Yazıyı Silerse Ciddi Bir problem Doğar . /( Gerçi Bişi olmaz ama ayıp :) )

Mywedding Abla Biraz Fazla Yüklenmişsin Arkadaşa ;) ... Yani böyle. Kalın Sağlıcakla

F

Facetious

Misafir
Bilmediğiniz konularda bu derece şiddetli açıklamalar yapmamanız yerinde olur :)

Joomla GPL lisansı ile gelir ve ilgili hükümler orda tanımlanmıştır. HTML çıktısı üzerine herhangi bir kısıtlama yok, html çıktısıını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Orada joomla içeren bir cümle kullanmak zorunda değilsiniz.

Mutlaka uymanız gereken şey, GPL de belirtildiği gibi kaynak kodlar içinden copyright bilgisin silmemek.

Yani

PHP:
/**
* @package Joomla
*/

Yukarıda verdiğim kısmı silerseniz bu sorun. Yoksa herhangi bir şekilde Sitede görünür metinleri değiştirip silebilirsiniz..

Araştırma yapmak güzel şey :)

Daha fazla bilgi için joomla'nın resmi forumu olan http://forum.joomla.org a bakın. Joomlayı geliştiren adamların söylediği de benim söylediğim şeyler ile birebir örtüşüyor.

Facetious iyi satışlar...
Sana da çok teşekkür ederim dostum, username. Alt tarafı sitemi elimin emeğini satışa sunayım dedim, bir Joomla yazısı yüzünden dünden beri yazılmadık baltalayıcı sözler kalmadı. Ellerine sağlık sunduğun kaynak için ve iyi dileklerin için sağol..
Sevgiyle kal..

F

Facetious

Misafir
Arkadaşlar ... O Yazıyı Açıklıyım mı Ben :

Joomla yı indirdiğinizde boş bir joomla template ve içerik geliyor değil mi ?...
O Site için Konmuş Bir Yazı o .
Ayrıca Görünen Her Yerini Değiştirme Hakkı Var Arkadaşın.

/**
* @package Joomla
*/

Şu Yazıyı Silerse Ciddi Bir problem Doğar . /( Gerçi Bişi olmaz ama ayıp :) )

Mywedding Abla Biraz Fazla Yüklenmişsin Arkadaşa ;) ... Yani böyle. Kalın Sağlıcakla
Sana da çok teşekkürler Datagrup. Umarım sayenizde sitem satılır da hesapta olmayan acil ihtiyacımı karşılarım :(
Hepinize desteğiniz için teşekkür ederim..Bilgi paylaşımı için de..
NOT: Belirttiğim fiyatta indirim yapabilirim.

Hepiniz sevgiyle kalın..
Bana destek olan herkese +rep.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sorunuzu nlayamadım Sayın osahin. Zirve100' e göre ne gözüküyorsa ziyaretçi sayısı o' dur. Yurtdışından bile ziyaretçi alıyor site. Anlık olarak Zirve100' e ziyaretçi sayısı düşmüyor olabilir. Birkaç dakika sonra sisteme yansıyorsa burda benim ne suçum var?

Demek istediğim şuydu yani demişsinki günlük 250 hit alıyor site, bende dedimki zirve100 e göre 600 küsür hit almışsın, kendi sitene göre son bir ayda 1062, son bir haftada 409 hit almışsın oysa senin söylediğin hite bakılırsa 250 yani arada ciddi bir hit sorunu var bunu sordum...
250 x 30 = 7500 409/7=58.***

Kolay gelsin

F

Facetious

Misafir
Valla osahin, bu hit olaylarını hiç anlamıyorum ben. Yalnız şu bir gerçek ki dün 136 ziyaretçi aldığı. Site gayet iyi gidiyor, yeni açılmış olmasına rağmen..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bak sitendeki sayaçlar gayet güzel çalışıyor ben buna bakmadan yazmadım, yani test ettim gerek tekil gerek çoğul olarak...

Seni karalamaya çalışmıyorum ben satarsın umarım siteni ancak hakkını bulsun diye söylüyorum... Varsa eğer kullandığın bir analiz programı göster oraya yazdığını biz göremiyoruz..

F

Facetious

Misafir
İyi niyetinizi anlıyorum. Verdiğim rakamlar tekil ya da çoğul hit olarak vermedim. Geneldi. Joomlanın istatistik bilgileri (sitede de gözüküyor), zirve100, webservis.gen.tr, webmasterim.com' dan ve de harici olarak google ve altavistadan gelen ziyaretçiler. Dediğim gibi, hit işini bilmiyorum, daha başlayalı webmaster işine 2-3 hafta filan oluyor..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
O zaman bu fiyata satabileceğini sanmıyorum... Kendin geliştir siteni hem öğren hem reklamlardan kazan bence... 50 ytl den fazla verenin çıkacağını sanmam...

Ps: GPL konusunda diğer arkadaşın demek istediğini anlamayan arkadaşlar buradan bakabilir ne demek istediğine.

D

DirtyZen

Misafir
Mywedding bence çok fazla tepki vermişsin. Tamam etik olarak yanlış birşey ama siteye giren ziyaretçi ona bakmaz ki onane joomladan moomladan gelen kullanıcı aradığı bilgiye bakar. ayrıca bunu yapan tek kişi bu arkadaş değil. yanlış birşeyde değil bence. eğer joomla o yazının değişmemesini isteseydi o kısmı zend veya başka bir kriptolama ile şifrelerdi. iyi forumlar. ve iyi satışlar arkadaşa.

F

Facetious

Misafir
Evet maalesef sana katılıyorum ozanak. Satış gene yok :( Değer biçtiğim 100 ytl' nin bile altına düşmeye rağzıyım artık, o noktaya geldik..
Herkese iyi satışlar..
Bu arada yine herkesin bayramını ve yılını en içten dileklerimle kutlarım sevgili iyinet.forum dostları..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5