İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sihirli Pasta Mumu(Doğum günlerinize renk katın)

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
21051096n3e.jpg

Tanesi, 3.90 tl PTT ile Türkiye'nin her yerine 3 TL karşılığında gönderilir.

Buradan http://hk.video.yahoo.com/video/video.html?id=357537 izleyebilirsiniz.

PASTADAKİ YANAN SİHİR

ÇOK EĞLENCELİ !

OFİS, SINIF VEYA ARKADAŞ ORTAMINIZA

RENK KATIN

DOĞUM GÜNÜNÜ SİZ SÜSLEYİN

TEK YAPMANIZ GEREKEN MUMUN ORTASINDA BULUNAN MAYTABI, KUTUDAN ÇIKAN ÖZEL ATEŞLEME ÇUBUGU İLE YAKMAK. GERİSİNİ MEKANİZMA KENDİ YAPIYOR.

MAYTAB 10 İLE 15 SANİYE ARASINDA YANIYOR YANMASI BİTTİKTEN SONRA ÇİÇEK ŞEKLİNDEKİ MUM AÇILIYOR VE YAPRAKLARIN HER BİRİNDE BULUNAN MUM (TOPLAM 8 ADET) OTOMATİK OLARAK YANIYOR. MUMDA DÖNMEYE BAŞLIYOR.TEK KELİME İLE MUHTEŞEM.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
eğer tam takımsa ben 5 adet almak isterim çok hoş birşeye benziyor :) Diğer ürünlerinide göstersende kardeşim, hepsini tek kargoyla alsak :)

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer tam takımsa ben 5 adet almak isterim çok hoş birşeye benziyor :) Diğer ürünlerinide göstersende kardeşim, hepsini tek kargoyla alsak :)

Bazı sattığım ürünler:

Duman savar küllük için: Tıklayın: Aynı kargo içerisinde 5.90 tl ye gelir. (Yalnız nasıl olmuşsa bu küllüklerin kategorisi değişmiş, küllüklerimiz USB li değildir, pille çalışır)

Sihirli Konserve için tıklayın: Aynı kargo içerisinde 3.9 tl ye gelir.

Çim adam için tıklayın : Aynı kargo içerisinde 3.9 tl ye gelir.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediğiniz ürünleri almak için,

özelden adınızı soyadınızı, adres ve telefon numaranızı ve neyi akç adet almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir arkadaşlar.

PTT kargo ile 3 tl karşılığı gönderilir. PTT yi istemeyenler hangi kargoyu istediklerini(MNG, YURTİÇİ, ARAS) belirtmeleri yeterlidir.

Ücretini kargoyu aldıktan sonra verirsiniz. Teşekkürler.

KodeBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Almak İstiyorum 2 Tane Kargoyla Birlikte Ne Kadar Öderim Acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5