İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şık ve Tarz - Black Art Gömlek (Uygun fiyat)

keepimg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Clubboon'dan 2 günlük black art kampanya sırasında görüp, çok isteyerek ve severek aldığım bu gömleğin maalesef medium bedeni bana olmadı, biraz dar geldi. Ürün hiç giyilmedi. Etiketi bile duruyor, sökmedim. Üzülerek satmak zorunda kalıyorum. Geri göndermedim, tereddüt ettim giyerim yine de diye ama dar, göbeğim çıkıyor. En azından Forum'dan birine gider diye İLK olarak konuyu buraya açıyorum.

Ürünün Temsili Resmi;

182jf.jpg

Bol gömlekler tercih ettiğim için satmaya karar verdim. Gömlek çok güzel bir gömlek. Yakası bile tarz gömleğin.. Zevk sahibi olan beğenir zaten birşey demiyorum..

Gömleği şu an bulamazsınız 2 günlük kampanya sürecinde iken aldım. Normalde başka yerlerde bulamazsınız. Dileyen araştırabilir..

- Ürün Bedeni: Medium (M) bedendir.

- Fiyat 30TL'dir. Kar ve Zarar etmeden ürünü satıyorum. Maksat verdiğim para yanmasın.

- Ödeme şekli Garanti Bankası Havale-EFT, Misli.Com, SanalPazar Taksitli veya nakit satış. (12 aya kadar taksit yaptırabilirsiniz.)

- Sanal Pazar fiyatı 32 TL'dir. Malüm, komisyon alıyor.

Boyum 1.76 ve kilom 72'dir. Göbeğim de biraz vardır. Bu yüzden dar geldi. Göbeğiniz yoksa
smile.gif
ve 1.70 - 1.75 civarı ise boyunuz kaçırmayın derim.

182kt.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5