İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayet : prwebmaster

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MsiDestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
prwebmaster isimli üyenin lütfen mesajlarını inceleyebilirmiyiz ? her mesajında insanları küçük düşürüyor , konustuğu lafın nereye gittiğini bilmiyor , konularımızı baltalıyor

7 günlük 13 - 15 yaşında bir cocuk aklı ermez diye yönetime bırakıyorum.

Yoksa Oğuzun da Dediği Gibi "maharet eli kanlı olmak değil delikanlı olmaktır !" ;)

T

trgy

Misafir
Şikayetine birşey diyemem fakat senin açtığın konu da bir o kadar mantıksız. Benim orada yaptığım yorum cevap bile vermedin.

@prwebmaster
Takip edeceğim seni bilgin olsun. Geçen sefer ben banlamıştım seni ama insanlara hakaret tarzında konuşmaya devam ediyorsun.

MsiDestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şikayetine birşey diyemem fakat senin açtığın konu da bir o kadar mantıksız. Benim orada yaptığım yorum cevap bile vermedin.

@prwebmaster
Takip edeceğim seni bilgin olsun. Geçen sefer ben banlamıştım seni ama insanlara hakaret tarzında konuşmaya devam ediyorsun.

benim açtığım konu mantıksız değil neyse odur ?

webmasterrrrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

@prwebmaster
Minim hangi mesajım hatalıysa belirt gerçekten hata varsa düzeltirim.
Kardeş sen o deidğin şekilde 60$ kazanıysan ben neti bırakırım. Site adresini yaz bakalım makaler kaçtane,kaçı özgün,backlinklerine bakalım backlink kasmışın mı , belkide heklink kastın hit yaptın...

T

trgy

Misafir
Minim hangi mesajım hatalıysa belirt gerçekten hata varsa düzeltirim.
Kardeş sen o deidğin şekilde 60$ kazanıysan ben neti bırakırım. Site adresini yaz bakalım makaler kaçtane,kaçı özgün,backlinklerine bakalım backlink kasmışın mı , belkide heklink kastın hit yaptın...

Yazdığın mesajları okursan ne demek istediğimi anlarsın.

Konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5