İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayet şablonu nasıl olur?

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Forumda açılan şikayet konularını bir şablona göre açsak daha faydalı olmaz mı?
Bir de şikayet konusu olay hakkında deliller (ekran görüntüleri gibi) olmadan şikayet konusu açılmasa daha iyi olur düşüncesindeyim.

Şikayetçi Olan Kişinin Adı:Ahmet
Şikayetçi Olduğu Kişi Veya Kurumun Adı :Mehmet
Şikayetçi Olduğu Kişi Veya Kurumun İletişim Yolları:kişiye ait msn,forum üyelikleri,facebook vs
Şikayet Konusu:Paypal Dolandırıcılığı
Şikayete Sebep Olan Olayın Yeri:forum.iyinet.com
Şikayete Sebep Olan Olayın Zamanı:2 hafta önce
Şikayete Sebep Olan Olay:şu şu sebeplerden paypal ile ödeme yapması gerekiyor,ancak pm ve telefonlarıma cevap vermiyor.
Deliller:(Delil olmadan herhangi bir kişi veya kurum hakkında şikayette bulunulmasın):Ekran görüntüleri==

Böyle bir şablon olsa hem daha anlaşılabilir olur hem de burdaki gibi ben öyle bir şey yapmadım durumlarının önüne geçilebilir.

Rolleyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Ne gerek var ki ? Zaten şikayet konusu açan adam, şu kişiden şu şu sebeplerden dolayı şikayetçiyim der, delilleri koyar ???

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5