İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sikayet: Ukash icin para gönderdim ulas1978 rumuzlu kisiye..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canaki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verdigi kod hatali cikti. MSN den engel yedim. Lütfen yardim edin 245 tl gitti...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konuya para yatırdığına dair dekont koyunuz
[MENTION=47462]ulas1978[/MENTION]

ulas1978

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Canaki denen adam şahsiyetsiz karaktersiz bir kişidir. Onunla hiç bir şekilde ticaretim olmamıştır, bana bu şekilde iftira attığı için kendisini aşağıda linkini yazdığım konuda defalarca dekontunu yayınlamaya davet ettim. Hatta dedi ki ben dekontu moderatörlere gönderdim siz de konuya bakınca bu yazdıklarını görecekseniz, tekrar söylüyorum hangi moderatöre dekont gönderdi ise moderatör ya da kendisi burada o dekonto yayınlasınlar böylece herkes benim dolandırıcı olduğumu görsün (yayınlayacağı bir dekont yok ne de olsa) Ayrıca Bu Karaktersiz Şerefsiz Kişi Bırakın Dekontu kendisine banka Hesap Numaramı verdiğim Tek bir Mesajı ya da Msn Konuşmasını Yayınlasın burada ben ona 245 tl değil 2450 TL vereceğim bu adam dürüst insanlara iftira atana karaktersiz Şerefsiz Dolandırıcı bir şahsiyettir kendi E Ticaret Puanının - olmasına bakmadan millete iftira atmakta milleti dolandırabilmek için mesajlarının sonuna Selam ve Dua İle ibaresini koyarak Kendisini Dinine Bağlı Güvenilir Bir Şahsiyet Olarak Göstermek İstemekte. Şayet Bu kişi Burada Dekontu Yayınlamazsa Yukarıda Yazdıklarımın Tamamını Kabul Etmiş Sayılacaktır.

115,35 Euro Ukash Pin kodu Satılıktır Başlıklı Konuda Bu kişinin Gerçek Yüzünü Görebilirsiniz.
Moderatörler Lütfen Takipçisi Olunuz Bu Kişi Haksız Bildirimde, Şikayette Bulunmakta ve İftira Atmaktadır. İspatlayamaz İse Gerekeni Yapınız.

ulas1978

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkça Söylüyorum ben bu kişiye kod verdim ama doğrudur demiyorum, BEN BU KİŞİ İLE HİÇ TİCARET YAPMADIM, ne o bana para gönderdi ne de ben ona kod gönderdim bu kişi haysiyetsizce iftira atıyor. Dekontu Burada Yayınlamazsa Karaktersizin Tekidir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
[MENTION=17077]canaki[/MENTION]

ulas1978

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Moderatörler, Görüldüğü gibi bu kişinin yaptığı düpe düz iftiradır bunun için diğer konularıma ve her ikimizinde özel mesajlarını bakmanızı rica ediyorum, bu kişi hala dekont yayınlamak gibi bir kanıt peşinde değil bu yüzden (Böyle bir dekont olmadığı için) bu yüzden bu kişinin vermiş olduğu haksız e ticaret bildiriminin silinmesini rica ediyorum.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
[MENTION=17077]canaki[/MENTION] konuya para yatırdığınıza dair dekont ve konuşma geçmişini kanıtlayan ekran görüntüleri eklemezseniz forumdan uzaklaştırılacaksınız.

ukashindirim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Saat 19:00 ı Geçti Hala Bu Canaki Denen Adamdan ses Seda yok, Olmayacak ta zaten, bu yüzden gereğinin Yapılmasını İstiyorum.
Başka Hiç kimseye İftira atamasın Bu Yüzsüz Adam. Ben Ulas1978 Kişi İle Laış veriş yaptım ve hiç bir sorun yaşamadım, bugün ona iftira atan bu adam yarında gelir bize atar, çamur at yapışmazsa izi kalır sistemi ile çalışıyor.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ukashı yetkilisinden alınız arkadaşlar. bahi forumlarına reklam veriyor adamlar. yasakparaklavuz var daha başka bhis forumları var gidin oralara banner reklam veren bu işi layıkıyla yapan yerlerden alın

mesela [email protected] hititbetin tavsiye ettiği ukash.com dan yetkili ukash satıcısı

ukashindirim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ukashı yetkilisinden alınız arkadaşlar. bahi forumlarına reklam veriyor adamlar. yasakparaklavuz var daha başka bhis forumları var gidin oralara banner reklam veren bu işi layıkıyla yapan yerlerden alın

mesela [email protected] hititbetin tavsiye ettiği ukash.com dan yetkili ukash satıcısı
Kardeşim iyi diyon hoş diyon da bu adam zaten ukash satan kişiden mağdur olmuş değil ki, bu almak isteyen kişi dolandırıcı resmen iftira atmış, sen de sanki o dolandırılmış gibi yorum yapmışsın.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ben ortaya konuştum yukarda yazdığım gibi yaparsanız bu gibi durumlarla karşılaşmaz kimse.

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ulan nasıl insanlar var ya şu dolandırıcılara bi dur diyelim artık! dekontunu koymadan kimse sana inanmaz. iftira atma.

ulas1978

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ulan nasıl insanlar var ya şu dolandırıcılara bi dur diyelim artık! dekontunu koymadan kimse sana inanmaz. iftira atma.
Zaten asıl benim açmış olduğum konuya bakarsan orada bu adama neler yazdığımı şayet dekontu yayınlamaz ise o yazdıklarımın hepsini kabul etmiş olacağını defalarca belirttim o ise sadece dekontu moderatöre gönderdim demekle yetindi ben de ona madem moderatör koysun buraya yazdım şayet ortada bir dekont var ise ama nerdeee, kıvırttı kıvırttı sonunda kaçtı gitti dünden beri tık yok tam bir karaktersiz iftiracının tekiymiş meğer. İyiki kodu vermemişim beni dolandıracakmış ********.

ulas1978

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konunun Açılmasının üzerinden 2 gün geçmesine rağmen Canaki denen yüksek şeref sahibi insandan hala tık yok, Moderatörlerden rica ediyorum, bu kişi için gerekeni yapınız ve bana vermiş olduğu haksız olduğu açıkça belli olan eksi e ticaret bildirimini düzeltiniz.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Kişinin son aktivitesi 31.03.2012. Konuyu açtıktan sonra siteye giriş yapmamış. Konuya kanıt eklenmediğinden, şu an için iftira olarak değerlendiriyorum. Konunun daha fazla uzamaması için kilitliyorum. 3 gün içinde konuya kanıt eklenmez ise, konuyu açan kişi sitemizden uzaklaştırılacaktır. 3 gün sonunda beni bilgilendirin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5