İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim var depresan !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
diğer konunda da açıkladım durumu. adam akıllı cevap verip ortamı yumuşatabilirdin. seninkinin çalmaktan farkı yok.

turkyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hem balta ol hemde ortamı yumuşat de ne diyosun sen hala anlamıyorum. ben konu açtım hem eglence hemde işimize yarar bir konu geldin afedersin içine sıçtın hala konuşuyorsun konumun açılmasını ve yorumlarının silinmesini istiyorum. herşeye müdahale etmek zorunda değilsin

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
[MENTION=10520]CaLViN[/MENTION] ben yine haksızım, gereğini yapar mısın?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Forumun bir yöneticisine karşı daha saygılı konuşmanızı tavsiye ederim.
Sadece bu konuşmalarınız bile konunuzun kilitlenmesi için yeterli.
Unutmamamız gereken şey insanların birbirine olan saygısını yitirmemesi gerektiğidir.

turkyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yok sana bişey olmaz 3 5 mesajımız var ya bizi harcarlar. zaten iyinet'in adam gibi bir yere gelememesinin nedeni senin gibi heycanlı moderatörler böyle her konuya zort diye atlayıp insanların konularını baltalarsan adamlar herhangi bi faliyette bulunmaz artık sen keyfine bak en iyisi

turkyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumun bir yöneticisine karşı daha saygılı konuşmanızı tavsiye ederim.
Sadece bu konuşmalarınız bile konunuzun kilitlenmesi için yeterli.
Unutmamamız gereken şey insanların birbirine olan saygısını yitirmemesi gerektiğidir.

iyi güzel diyorsun da insanın zoruna gidiyor. akşam akşam çok kızdırdı beni. haksızlık yapıyor sırf yetki sahibi diye nedensiz yere konumu kilitledi sonuç ne şimdi

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
iyi güzel diyorsun da insanın zoruna gidiyor. akşam akşam çok kızdırdı beni. haksızlık yapıyor sırf yetki sahibi diye nedensiz yere konumu kilitledi sonuç ne şimdi
Sanırım siz başkasının temasını kendi adınızla yayınlıyorsunuz.
Bunu size uyarı olarak mesajında belirtmiş.Ters cevap veren sizsiniz.
Bu konuda da aynı tavrınızı devam ettiriyorsunuz.
Bence sakin olmakta fayda var.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
benim yaptığım konu baltalamak değil güzel kardeşim, insanların emekleriyle oynamak neden hoşuna gidiyor? asıl senin yaptığın baltalamaktır.

turkyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim açtıgım konuyla ilgisi ne ki olayın. şimdi siz kullandıgınız temaların sahiplerinin adını sitelerinize yazıyormusunuz? neyse bencede sakin olmakta fayda var üstte çıkış tuşu var oraya tıklayıp sakin olmaya gidiyorum. size iyi forumlar

turkyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim yaptığım konu baltalamak değil güzel kardeşim, insanların emekleriyle oynamak neden hoşuna gidiyor? asıl senin yaptığın baltalamaktır.

kendi açtıgım konuyu neden baltalıyim ki ben. sen yorum yazmadan önce cümleyi toparla düşün öyle yaz olurmu iyi forumlar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ücretli temalarımda bile sahibinin linkini silmiyorum ben. burada konuşulacak şey ben değilim senin emek hırsızlığındır. olayı anlamadığın için de "kendi konumu neden baltalayayım" diye yazabiliyorsun. diyecek bir şeyin yoksa sonlandıralım bunu.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
daha fazla uzatmanın manası yok.
ayrıca verdiğin linkteki blogu iyice bir araştır. linkin veya yapımcı adının nerede geçtiğinden emin ol öyle benle aşık at. varsa başka başka dertlerin bana nasıl ulaşabileceğini biliyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5