İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetin de Şikayeti Olabiliyormuş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Dün bir konu açmıştım... Silinmiş. Şikayetimin cevaplanmaksızın silinmesinden de şikayetçiyim. Olsun. Ekran görüntüsü aşağıda, dün yazdıklarımı merak eden olursa aşağıdan okuyabilir. Bunu da silerseniz, yine canınız sağolsun : )

attachment.php

Çevreye verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilemem! Dilemem ki; yanlışlar görülsün, aynı hatalar tekerrür etmesin...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Burada iyinet yönetimiyle ilgili bir sıkıntı yok.
Sadece bir yöneticinin yaptığı bir işten dolayı sıkıntı varsa sadece bunu belirtmelisiniz.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Diğer yöneticiler farklı mı calvin? Bulayım mı başka konuları da? Bir kaç kişinin yaptığı yanlışlıklar var. Sadece bir örnek vermiş olmam bunun böyle olmadığını göstermez.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Konuyu inceledim üstelik sabit konular, gerçekten bir yöneticiye hiç yakışmıyor.

Umut mavi'yi tanırım kendisi dürüst birisidir , ancak bu forumu bu şekilde kullanması hiç etik değildir.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bu konuyu aşağı indirdik.
Başka ne şikayetleriniz var ?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Yok bir şikayetim Calvin. Daha iyi bir yönetim ekibi kurarsan haber et yeter... Bir de bir kişinin yaptığı eylemi "biz" diyerek tüm yönetime mâl etme. Bir kardeş tavsiyesi. Sağlıcakla kal...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Yönetim bir bütündür.
Burada aramızdan birisi hata yaparsa bu hata yönetimindir.
Yöneticiler konusunda bir şikayetiniz olursa direkt olarak bana ulaşabilirsiniz.

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kapatılmış konuya yorum yapmak haddim değil ama yapmadan duramayacağım. Sen çok uzun süre iyinet'te yönetici oldun, siteyi az da olsa tanısaydın bence bu lafları söylemezdin. Paralı asker de ne demek? Biz iyinet için, iyinet'in iyi yerlere gelmesi için gönül veren, emek harcayan insanlarız. Bunu bilmiyorsan bence diyecek bir şey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5