İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sıkılanlar buraya-Üstümdeki Kullanıcı

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gemiyle kaçak önerisini vrebileceğim arkdas , cd gezegeni yazıcıoglunda calısıyor ayrıca : )

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
avatarında mysql yazısının neden yazdığını çözemediğim kişi. ayrıca o üstünd eolan yunus bana birşeyi hatırlatıyor. (beni tanıyan anlar :) ) acaba mysql la kafayımı bozmuş :p

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10. defa TÜRKİYE/İstanbul/Kadıköy/Yazıcıoğlu işhanı'nda ikamet ettiğini belirttiğim arkadaş

bkz: yuh artık bu kadarda olmaz !

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heryerde olan bir arkadaş , nerede olduğu belli değil. Her an her yerden çıkabilir

bkz: Dikkat Şahan Çıkabilir

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
greencard basvurusu yapıyorum diye , topladıgı paralarla amerikaya insan kacakcılıgı yapan biriymis kendileri ..

p.s : bugun c.tesi , dünde cuma gecesi. Işmi ? :D

B

baybars

Misafir
Tutuğu takımın ezeli ve ebedi fanatik taraftarı olsa gerek... Onlardan forumda da var :)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crawler' Alıntı:
greencard basvurusu yapıyorum diye , topladıgı paralarla amerikaya insan kacakcılıgı yapan biriymis kendileri ..

p.s : bugun c.tesi , dünde cuma gecesi. Işmi ? :D

len ben yapmıyom :D, anlamaz etmez ben, kaçakcı da olduk ii mi ! ben anlasmalı firmaya veriyodum :p hersey yasal bak, buda ben www.kariyeredu.com/biz.html nese, bu konuyu gecelim.

baybars: budur işteeee!! diye avaz avaz bagıran bi zat, tanımıyoz etmiyoz kimsin hoca sen :p

B

baybars

Misafir
Amerikaya mülteci taşıyan bir arkadaş olduğu söyleniyor :)

Piegon un yok :) una budur işte dedim tanınmamak güzel böyle kalsın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5