İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıkıldım!

Spaksu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli arkadaşlar iyinet kurulduğundan bir süre sonra üye olmuştum ancak imzamda bir sitemin linksiz olarak adresi varda ..com tarzında , Sitede sadece yabancı mp3 vardı. Üye olduğumun ertesi günü bir baktım sınırsız banlanmışım. Neden derseniz sitemde yabancı mp4 bulundurduğum yüzünden. lyinetten ilk soğumam o gün başladı sonra diğer sitelere yöneldim ve ciddi yol katederek bir iki büyük webmaster sitesinde modluk yaptım falan derken iyinetle yolum kesişti. Sonra burada bulunan modlardan falan yardım isteyer banımın açılmasını istedim ancak olmadı.

Aradan bir iki sene daha geçti işte burda bu yazıyı yazıyorum. Peki bunu neden anlattım. Hiçten bir şey uğruna geleceğin tasarımcılarını coderlarını yada büyük bir mevkiye gelebilecek kişileri kaybersen çok yol katedemezsiniz. O nedenle gelişen teknolojiye ayak uydurun yenilenmekten korkmayın.

İyinet gördüğüm kadarı ile huzursuz bir dönemden geçiyor. Aranıza yeni azimli istekli gencler katarak aktifliği arttırmanızı tavsiye ederim.

Saygılarımla.

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben şu anki durumdan memnunum.Sınırlarla, yasaklarla bir yere varamayız.Evet bazıları gelip, reklam yapıp gidiyorlar.3 5 post atıp çıkıyorlar.Ama bu dünanın her yerinde var.Moderatörler silmedi, gözlerinden kaçtı diyelim bu gereksiz yazılar...O zaman da kullanıcılar iyiyi doğuyu ayırt edebilir.Webmaster sitesinde reklam, spam yapmak ne kadar zekice, o da tartışılır .)

Gelin kurunun yanında yaşı da yakmayalım, her şey kötüye gidio çığırtkanlığı yerine işe yarar bir mesaj atalım ya da bir yorum yazalım.Şu zamanı , buraya ayıracağımıza ni bi akadaşımızın tecrübelerimizden faydalanmasını sağlayalım.Ben bu yolu tercih ediyorum ve bozuk klavyemle bunları yapmaya çalışıyorum.

Bu üyelik durumuyla ilgili hoş bir anım, zamanı olan okuyabilir, tebessüm edebilir.Zira buna ihtiyacımız var.

http://forum.iyinet.com/domain-sati...59648-bosta-5-adet-pr3-domain.html#post644319

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SDN'in sponsorluktan çekildiği bildiriliyor. Arkadaşımızın yazdığı msja bakın...

Biraz geç bir cevap oldu,kusura bakmayın.. Ben, SDN'in yarışmaya sponsor olarak kalmasını hep destekledim. Hatta isterseniz anasayfanın linklerini bile koyalım dedim. O kadar sözümden sonra, çekildik demeleri dolayısıyla, ben de o sözü söyledim. Hem kuralsızlık olsaydı zaten, moderatörler vs. mesajımı düzenlerler/silerlerdi.

Ekleme: Forumdan ben de sıkıldım. Forumdaki kullanıcıların azlığı. Bir de az kullanıcı varken sınırlama getirilmesi yanlış olur diye düşünüyorum. Yanlış biliyor da olabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi