İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Silinebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tRn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Pit Stop'a girdi herhalde rengi benzi attı birden :p

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İtiraf ediyorum ;

2 yıl önceden almış olduğum ve 1 post attığım bir üyelik forumda var.Bana ait. 2 senedir girmiyorum. Banada özledik diye mesaj geliyor. Ben bu uygulamayı seviyorum. (Umarım uyarı almam )

Bazen işlerin yogunlugundan unutsam dahi giriyorum siteye hemen. Mevcut üyeligimi kullanıyorum. Kesinlikle süper bir şey.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İtiraf ediyorum ;

2 yıl önceden almış olduğum ve 1 post attığım bir üyelik forumda var.Bana ait. 2 senedir girmiyorum. Banada özledik diye mesaj geliyor. Ben bu uygulamayı seviyorum. (Umarım uyarı almam )

Bazen işlerin yogunlugundan unutsam dahi giriyorum siteye hemen. Mevcut üyeligimi kullanıyorum. Kesinlikle süper bir şey.

Neden uyarı alasınız ki?Burası medeni bir forum.Medeniyet çerçevesinde herkes rahatlıkla görüşünü dile getirebilir.Ben iyinette 3 yıldır üyeyim toplasan 5 tane mail almadım.

Eğer çok mail geldiğini düşünüyorsanız bunu profilden veya bize bildirerek engelleyebilirsiniz.

Kapatmak sizin elinizdeyken bu nasıl spam olabilir ki?Belki siz kendinizi birkaç konuya abone yaptığınız fark etmeden?

Bana göre olayın spam ile uzaktan yakından alakası yoktur.Tamamen bir yanlış anlamadan kaynaklanmaktadır.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Neden uyarı alasınız ki?Burası medeni bir forum.Medeniyet çerçevesinde herkes rahatlıkla görüşünü dile getirebilir.Ben iyinette 3 yıldır üyeyim toplasan 5 tane mail almadım.

Eğer çok mail geldiğini düşünüyorsanız bunu profilden veya bize bildirerek engelleyebilirsiniz.

Kapatmak sizin elinizdeyken bu nasıl spam olabilir ki?Belki siz kendinizi birkaç konuya abone yaptığınız fark etmeden?

Bana göre olayın spam ile uzaktan yakından alakası yoktur.Tamamen bir yanlış anlamadan kaynaklanmaktadır.

Şöyle uyarı alabilirim. Bu forumda ikinci bir acc yasak. o yüzden alma ihtimalim olabilir.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
mailmi geliyomuş yaa beni sevmedikleri için yollamıyolar:D Lütfen bidahaki sefere üyelikte neyi onayladığınızı kontrol edin spam başka şey isteğiniz dorultusunda gelen bilgilendirme mesajı ayrı şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi