İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Silinmeyen Facebook Yöneticileri

alas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim büyük bir sorunum var.Sayfam çalındı,gizli admin eklemiştim ama sayfayı çalan kişilerin yöneticiliklerini kaldıramıyorum.Bunu nası devre dışı bırakacağımı yada kendi hesabıma nasıl uygulayacağımı bilen biri var mı?

Seox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfayı çalan kişiler seni adminlikten mi çıkarmış peki başka bir hesabı yönetici yapmayı deneyin. Ardından o şekilde kişileri yöneticilikten çıkarmayı deneyin.Durumu anlatan bir maili facebook iletişime yollayın büyük ihtimal sayfayı verebilirler.Ayrıca yasal işlem yaparsanız da sayfayı çalan kişiler ceza alacaktır.

alas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfayı çalan kişiler seni adminlikten mi çıkarmış peki başka bir hesabı yönetici yapmayı deneyin. Ardından o şekilde kişileri yöneticilikten çıkarmayı deneyin.Durumu anlatan bir maili facebook iletişime yollayın büyük ihtimal sayfayı verebilirler.Ayrıca yasal işlem yaparsanız da sayfayı çalan kişiler ceza alacaktır.

Evet adminlikten çıkarıldım ama sayfaya gizli admin eklediğim için geri dönebiliyorum tek sorunum sayfadaki yöneticileri atamamam.Diğer hesaplardanda denedim ama olmuyor.Sayfa çalınması gibi bi olay daha öncede başıma geldi facebook yetkililerine durumu bildirdim ama ilgilenmediler anlayacağınız tek başımayım.

kewell93

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek bır cozum var
yoneticilikten kaldıramadıgın kısıyı sıkayet ettırerek hesabını kapattır

;)

AtakanUslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı sorun bendede var. Üstelik sayfa benim, kimseden falan satın almadım bir anda oldu. Önceden gizledigim hesap sayesinde geri aldım ma şimdi kaldıramıyorum Gızlı hesab bulma diye birisi var. Profilide gözükmüyor aramalarda şikayet edelim.

AtakanUslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuya hakim birisi olarak soyluyorum kardeş sılemezsın cunku o kısının dondurulmus hesabı gozukuyor onceden gozukmuyordu sımdı gızlı heaplarda gozukuyor bende anlamadım.. ama sılınmıyor bugun basıma geldı... o kısı o hesabı normal devreye sokunca duzelır sanırım o kısıyı face de ara bakalım cıkacakmı buyuk ıhtımalle cıkmaz..

Evet, maalesef çıkmıyor :( Neyse, sayfayı silmedi sürece sayfayı geri alabilirim benimde gizli hesabım var.

Ama önemli olan o aktif oldugunda denk gelmek.

+ Ayrıca, dondurulmuş hesaplar gözükmüyor yönetcilerde. Benimde dondurulmus hesabım var gözükmyor.

Ama bu nasıl gözüküyor? demekki dondurulmamış. Dondurulmus olsa gözükmez?

Ayrıca nasıl geldi yani hiç birşey yapmadım ?

Bir kişi daha vardı onu kaldırdım bu kaldı simdi Gızlı hesab bulma diye biri.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi