İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SimavGroup Oluşumu?

SimavGroup

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, SimavGroup olarak yeni oluşum sürecine girmiş ve Webmaster Forumlarının AlışVeriş (Ticaret) bölümlerinde yer alıyor ve hem tanıtım hemde müşterilerimize uygun fiyatlarla ürün (hizmet) sağlıyoruz.Faliyetimizin başında "Hat Satışı,Numara Taşıma,Kontör Satışı,Boş CD/DVD,Açık Parfüm,Cep Aksesuarları, (Yakında Laminat Parke,Duvardan Duvara Halı,Mobilya Dekorasyon,Matbaa Hizmetleri)" yer almaktadır.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Sizin gibi büyük bir şirketler topluluğunu aramızda görmek büyük şeref. iyinet'te özellikle "Duvardan Duvara Halı" hizmetiniz ilgi çekecektir diye düşünüyorum.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sizin gibi büyük bir şirketler topluluğunu aramızda görmek büyük şeref. iyinet'te özellikle "Duvardan Duvara Halı" hizmetiniz ilgi çekecektir diye düşünüyorum.

Mübalağ mı yaptın?Yoksa ben mi yanlış anladım?Duvardan duvara halı,webmaster forumunda neden ilgi çeksin ki?

SimavGroup

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle şunu belirteyim sizler tartışmaya girmeden,henüz şirket fln değiliz,sadece oluşumun başlangıcındayız.İleride kısmet olursa oluşumu genişletmek için uğraş vereceğiz...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tartışmaya girilecek bir durum yok ki,merak ettiğim bir durumu sordum o kadar.Size de başarılar ayrıca...

O

Orion

Misafir
elektronik alışverişte sınır tanımamak lazım demi ama:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi