İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şimdide Türk Telekom

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Pcnet, pcword, chip gibi dergileri 60 ytl lik Google AdWords kuponları yetmezmiş gibi Türk Telekomda 100TL lik Google AdWords kuponu dağıtmaya başlıyor. ADSL faturasının yanındaki broşüre bakan sanırım ne demek istediğimi anlayacak. Zaten hosting isim tescil firmalarının verdiği Google AdWords kuponları yetmezmiş gibi şimdide türk Telekom başladı. 0,01 verse 100TL ye 10.000 tık bedava gidecek 2 milyon kişi üye olsa 20.000.000.000 tık haybeye gidecek gene. Dergiler yüzünden zaten ortalama 50 milyon tık gitti boşu boşuna şimdide Türk Telekom çıktı. Ne olcak halimiz kimbilir.

bundan faydalana bilmek için ttnet işyerim paketini satın almalısınız. Detaylı bilgi :http://www.ttnet.com.tr/web/116-584...rim_paketleri/ttnet_isyerime_gecin_kara_gecin

Şimdide Türk Telekom

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ayrıca gittigidiyor'dan da indirim hakkı veriyor.

TTNET İŞYERİM üyelerine veriyormuş ki galiba bu hesabı kullanacak olanlar firmalar olacak. Bu da daha kötü...

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
halimiz kesat :eek: önüne gelen kupon dağıtıyo..yakında bakkalarda falanda satılır..gell abi 100TL lik adwords kuponu 10TL :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Yapılacak şey basit bunu fırsata dönüştüreceksiniz :D Yaklaşık 20 den fazla arkadaşım geçen yıl telekoma mühendis olarak girdiler, bakim kupon araklıyabilirmiyiz :D

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bedava kuponlar 0.01$ veriyor diye birşey yok yanlış biliyorsunuz. Aylık bütçeye göre para veriliyor. Aylık 40 TRY seçenler tıklama başına 0,51$ ödüyor ve çoğu yerde bu tavsiye ediliyor. Bir de bu hangi ay gelecek ? Ben 10.000TL den fazla kupon toplarım

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bedava kuponlar 0.01$ veriyor diye birşey yok yanlış biliyorsunuz. Aylık bütçeye göre para veriliyor. Aylık 40 TRY seçenler tıklama başına 0,51$ ödüyor ve çoğu yerde bu tavsiye ediliyor. Bir de bu hangi ay gelecek ?
draga o dediğin sadece bi özellik üst limit. Kelimelere teklif verebiliyorsun , en düşük miktar 0.01 den başlar. ama rekabet olan kelimeler pahalıdır ör: hosting, domain , ... Ki Türkiye'de reklam veren kalitesine bakarak kelimelerde rekabet olmayacağını ve en düşük miktarlardan reklam verilmeye devam edileceğini anlayabiliyorsun

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyi de bu bizi alakadar etmezki hocam ya :D bende eve faturayla beraber gönderiyolar sandım :D

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bahsedilen kuponlara sizde herkes gibi sahip olabilirsiniz. Zaten belirli bir ücret karşılığı veriliyor.

Benim düşünceme göre;
Tıklama ile reklam kazancı artık bitmek üzere. "100 Kontör Kazandın" gibi reklamlara yer vere vere kimse reklamlara tıklamıyor. Çünkü tüm reklamların sahte olduğuna inanıyorlar.

Herkes reklam alanlarını tanıdı. Yani kimse siteye giripte her yere bilinçsiz şekilde tıklamıyor. Reklam alanlarında çıplak biri dahi olsa ilgisini çekmiyor. Bilgisayarına virüs bile bulaştırabileceğini hesaplıyor.

Yani herkes bilinçlendi. Acilen ama acilen para kazanmak isteyen (Hitine Güvenen) görüntüleme başına veya aylık sabit ücrete para versin.

Yoksa yok Türk Telekom muş, yok inmiş cinmiş boşu boşuna konuşuruz. Bende bir tane site var ama bakıyorum millete 10, 15 site açmış. Hazır kodlamalarla. Ondan sonra para kazanmak için yırtınıyor. Bir site aç, kendin tasarla ve iyi kullanıcı kitlesine sahip ol zaten kazanırsın. Bu da gerçi zor. Kopyala yapıştır içeriğe kim reklam vermek ister :)

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bundan 1 adet elime geçti bi tanıdığa esnaf paketinden beleş domain ve sitekurma paneli vermişler yanındada 100ytl adwords kuponu benden yardım istedi kurduğu uyduruk sitenin reklamını yapıcaz bakalım.

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar Birde söyle düsünün kuponu kullanan esnaf belki performanstan memlun kalır ve kupon bittikten sonra yeni yukleme yapar. Düsükte olsa bir ihtimal :)

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Birde söyle düsünün kuponu kullanan esnaf belki performanstan memlun kalır ve kupon bittikten sonra yeni yukleme yapar. Düsükte olsa bir ihtimal

Valla pek sanmıyorum. Google para yerine sinek verirlerse olur :)
O zaman ekonomik krizde biter hem :)
Piyasada çok sayıda sinek var :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Arkadaslar Birde söyle düsünün kuponu kullanan esnaf belki performanstan memlun kalır ve kupon bittikten sonra yeni yukleme yapar. Düsükte olsa bir ihtimal :)

küçük esnaf dediğin ne iş yaparki 100 tane küçük esnaf varsa 90 tanesi büyüklerin mallarını satıyor zaten. Yani bi ihtimal 100 de 10 u iş yapabilir onlarda yöresel şeyler satan yada kendi üretim yapan dükkanlardır.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben şu kuponlara çok yabancıyım. Bunları dağıtanlar nerden alıyolarda dağıtıyorlar? google bunları bedavayamı dağıtıyor? neden piyasada bu kadar çok kupon var? nedir bunların kaynağı? kuponun amacı nedir?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ben şu kuponlara çok yabancıyım. Bunları dağıtanlar nerden alıyolarda dağıtıyorlar? google bunları bedavayamı dağıtıyor? neden piyasada bu kadar çok kupon var? nedir bunların kaynağı? kuponun amacı nedir?

insanlara adwords sevgisini aşılamak :D adamların 1-2 milyar lık satış yapmasını sağlamaya çalışıyorlar adamda bundan 600-700 kazansa dicekli ya internete 100 Tl lik reklam verdim. 700 TL fazladan satış kari yaptım. Yani bu ay 600TL fazladan kazandım bu googlea bir daha reklam vereyim dedirtmek. Googleun promosyonları.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Desenize kazanç dibe düşecek.
Yaho türkiye piyasasına girse olay farklı olurda hala girmedi

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birçok kanun sıkıntısı ve ekonomik sorunlar varken asla Yahoo! Reklam Ağı Türkiye'ye 1 Dolar bile yatırmaz! AdSense zaten iyice tekel oldu. Diğerleri çok kazandırmıyor zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5