İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sinangunay ile 1 haftada 1 ay gençleşin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sinangunay ile 10 gundur çalısıyorum kelimenin tam manasıyla rahatlıgı buldum. Sinan bey le çalışmadan evvel sıkıntı sıkıntı bunalmıştık. 1 haftada 1 ay gençleştığimi dusunuyorum :)
İzlenimlerim ;
Makineler sağlam bi şekilde teslim ediliyor. Herşey A'dan Z'ye çalışıyor.
Fiyatlar verdikleri hizmete oranla kat kat ucuz. Parayı 2. plana ittiklerini hissettiriyorlar.
Unmanaged hizmet satın almamıza rağmen bizlere destek oluyorlar.
Yapıcağımız atılımlarda bile klavuzluk yapıyorlar.
Ben sinangunay 'i bu forumda açtığı bir başlık aracılığıyla tanıdım. Çokta memnunun herkese tavsiye ediyorum.

Not : Bunlar benim kişisel düşüncelerimdir.

O

oyunkurucu

Misafir
Eger bu topicte sinan günay ile ilgili izlenimlere yol verilecekse, kendi tamamen olumsuz izlenimimi aktarmamda umarim bir sakinca yoktur. Var ise, mesajimi silebilirsiniz.

Firma demeye 1001 sahit gerekli, büyük firma binasindan, farkli departmanlardan bahsediyor, firmalarinin degisik sektörlerde (gida, insaat vb) is gördügünden bahsediyor ancak, verdigi firma numarasina bu arkadasin annesi cikip, "oglunu Sinan BEY seklinde andigimiz icin BEY lakabina sasirmis bir sekilde", "Sinan evde yok" diyebiliyor.

Sorulan sorulara yuvarlak ve ukalaca cevaplar veriyor. Isine gelmeyen bölümlerini cevaplamiyor.

Acikcasi mide bulandiriyor.

Herkese kolay gelsin

S

sinangunay

Misafir
Sanırım yine yüzlerce yanıt ve onlarca sayfa yorumlara başlayacağız gibi görünüyor. 1 arkadaşımız sadece bizimle çalıştığı süreyi basitçe özet geçmiş.

Kaç kere bizi aradığınızı çok merak ediyorum, daha önce telefonu açanın annem olmadığını belirtmiştim. Sekreterimizinde oğlu olmadığıma göre, tamamen zırvalamışlar bunu.

Şimdi sizi firmamıza davet etsem kalkıp gelmezsinizde? Gelseniz keşke başımızın üstünde yeriniz var.

"Sorulan sorulara yuvarlak ve ukalaca cevaplar veriyor."
Bunu nerede gördünüz çok merak ediyorum. Kesinlikle kabullenmiyorum.

"Isine gelmeyen bölümlerini cevaplamiyor."
Cevapsız 1 soru alabilir miyim?

İyi çalışmalar.

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar biz burda düşüncemizi belirtiyoruz. Ama bazı arkadaşlar bu nedenle bize -rep veriyor bunu anlamak güç. Nasıl ki bir hizmetten memnun kalmadığımızda belirtiyorsak hizmetinden memnun olduğumuz bir yeri de bu şekilde belirtmek istedik. Bu yazıyı sadece hizmet kalitesinden memnun olduğumuz için yazdık. Sizler sorun yaşamış olabilirsiniz ama biz sorun yaşamadığımızı belirtmek için bu başlığı açtık. Bizim şahsi görüş ve yorumlarımızdır onaylamıyorsanız -rep vermeniz gerekmez diye düşünüyorum.

Saygılarımla

O

oyunkurucu

Misafir
1 arkadaşımız sadece bizimle çalıştığı süreyi basitçe özet geçmiş.

Eger topicin amacindan saptiriyorsam, dedigim gibi, mesajlarim silinebilir. Amacim tartisma cikarmak degil, sadece topici sizinle ilgili tecrübelerin aktarimi olarak algiladigim icin bu mesaji yazma ihtiyaci duydum.

Kaç kere bizi aradığınızı çok merak ediyorum, daha önce telefonu açanın annem olmadığını belirtmiştim. Sekreterimizinde oğlu olmadığıma göre, tamamen zırvalamışlar bunu.
100 defa aramama sanirim gerek yok, ve yalan söylemeye de ihtiyacim yok, cünkü sizi kötülemekten elime gececek bir sey yok, topicin acilma durumunu yukarida belirttigim sekilde algiladigimdan mesaj yazma geregi duydum, olay yukaridaki mesajimda belirttigim gibidir, zirvalama degiminizi de yuvarlak cevaplariniz arasina koyuyorum.

Daha önceki topiclerde yanitlayamadiginiz bir cok cevap var, burada tartisma yaratmak icin yazmadigimi belirtmistim, zaten sizinle is yapmayi düsünenler daha önceki topicleri de incleyeceklerdir, bu yüzden burada tek tek bunlari tartismanin bir anlami olmadigini düsünüyorum.

Bakin, firmaniza elbette gelmeyecegim, büyük firmaymissiniz, degilmissiniz, firmaniz varmis yokmus, firma binaniz, departmanlariniz varmis yokmus, sizinle kesinlikle bir is iliskisine girmeyecegimden beni bundan sonra fazla da ilgilendirmiyor.

Sizinle olan kisa süreli is baglantimizi mide bulandirici olarak nitelendiriyorum, olay bundan ibarettir.

Saygilar

B

bedava.dk

Misafir
egemens' Alıntı:
biz burda düşüncemizi belirtiyoruz. Ama bazı bu nedenle bize -rep veriyor bunu anlamak güç. Nasıl ki bir hizmetten memnun kalmadığımızda belirtiyorsak hizmetinden memnun olduğumuz bir yeri de bu şekilde belirtmek istedik. Bu yazıyı sadece hizmet kalitesinden memnun olduğumuz için yazdık. Sizler sorun yaşamış olabilirsiniz ama biz sorun yaşamadığımızı belirtmek için bu başlığı açtık. Bizim şahsi görüş ve yorumlarımızdır onaylamıyorsanız -rep vermeniz gerekmez diye düşünüyorum.

Saygılarımla

Valla - de + da rep vermek kullanicilarin elinde,sen bir yorum yapmissin benim hosuma gitti yada bir fikir de bulunmussun hosuma gitti + rep veririm ha hosuma gitmedi bu düsüncene katilmiyorum - rep veririm.Sonucta sen kisisel düsünceni belirmissin insanlarda kisisel yorumuna katilir katilmaz bunu rep ile degerlendirir.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sinangünayın bu forumda olumsuz şekilde tartışılması sanırım herkeze yetti??
hakkında olumsuz anlamda söylenebilicek hertülrü şey söylendi.. hizmetini kullanmadım... ben bir yorumda bulunamıyorum ama sizcede kitlenen topicler yapılan yorumlar biraz fazla meşgul etmedimi bu forumu??? artık host bölümünde dolaşıyo olmakdan sıkılmaya başladım... çünkü sürekli bi kötüleme yaşanıyor... (bu konu için diğil daha önceki konular için konuşuyorum) ve bu kötülemede hem bu forumun kurallarına aykırı (bknz: forum kuralları) hemde etiğe aykırı... (fiyatlar inanılmaz olsa bile bu konuda insanları 10larca kez uyarmak hem insanların anlama yeteneklerine bi hakaret hemde sinangunay ve "şirketinin" bu işin altından kalkması sonucu yüzümüzü kızarta bilicek bi eylem)

@oyunkurucu seviyeli yazınız için çok teşekkür ediyorum ve bunu +rep ile ifade ediyorum...

@egemens yorumunuzla bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ediyorum ve + rep ile ifade ediyorum
@egemens dip not: eğer haksız bir şekilde - rep aldıgınızı düşünüyosanız bunu forum modlarıyla veya iyinetadminle paylaşırsanız gerekli incelemeyi yapmakdan çekinmiyorlar...

@sinangunay umarım hakkınızdaki olumlu yorumları uzun süre dinleriz (gerçekten fiyatlar inandırıcı diğil ama başarabiliceğinizi söylüyorsunuz şansını denicekler ve denemicekler olucaktır ancak bu fiyatlar size güvenen herkezin kafasında bir soru işareti bırakıyor umarım bunun altından göğsünüzü gere gere çıkarsınız.. ve ben dahil bi çok insanın şüphelerini giderirsiniz..)

iyi akşamlar...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sinan günay'a;

insanoğlunda söylebir yapı vardır. sana 1000 kez tesekkur ederler 1000 kez olumlu yanıt alırsın ama 1 kişi hakkında kotu yazdıgı zaman senın - puan almana neden olur sen ı mutlu etki ne istiyorsa artık her mesajında senın hakkında olumsuz yazlılar yazmasın unutmakı her yazılan kotu yazı sana - puan kazandırır ve bosa kurek cekersın.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu başlık övgü ve önerme için açılmış. Rahatsız olan ya da kötü olduğunu söyleyecek kişilerden yeni başlık açmasını rica ediyorum. Böyle bir tartışma güncel zamanda sonuçlanmıştı. Daha fazla uzamaması ve başlığın daha fazla yön değiştirmemesi için konuyu kilitliyorum. Umarım anlayışla karşılarsınız.

İyi çalışmalar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5