İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SineHD - Ücretsiz WordPress Film Botu - Kaliteye Ücretsiz Sahip Olun!

RHSBILISIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar değerli kardeşlerim ,

Uzun zamandır güzel işler adım atmak istiyordum fakat malesef yazılımlarımdan gerçekten fırsat kalmıyordu ve ilk fırsatta işlerimin toplanması ile bu botu sizlere sunmaya hazır hale geldim ve 1 haftalık emek sonucu bot ortaya çıktı biraz detaylardan bahsetmek isterim ,

1-)Bot sizlere tamamiyle ücretsiz verilmektedir ,
2-)Bot kaynağını hedef site olan ; http://www.sinehd.com adresinden alır.
3-)Bot kaynağı site sadece 720P kalitesinde film yükler ve videoların üzerinde site etiketi mevcuttur.
4-)Bot size karşı sitenin özel alanlarını sunar ve karşılığına sizde mevcut ise kendi özel alanlarınızı yazmanızı ister yok ise kullanmayacağım seçeneği ile düz eklemeler gerçekleştirebilirsiniz,
5-)Bot Partları dahi özel alan olarak gösteren temalar için kullanılıp - kullanılamama gibi özellikler sunarak işlerinizi kolaylaştırmıştır.
6-)Bot ; sizden yönetici oluşturmanızı ister ve böylece içeriklerinizi güvenle eklemenize olanak tanır.
7-)Bot WordPress alt yapısını sonuna dek kullanır.
:cool:Bot Açıklama kısmını hedef siteden almaz Sinemalar adlı siteden alır , var ise ekler yok ise boş bırakır sizlerin tamamlamasını ister.
9-)Bot resimleri direk sitenizin galeri kısmına çeker sizi yormaz.
10-)Bot kaynağı daimi & kalıcı olduğundan sorun yaşamazsınız,
11-)Bot biraz yavaş listeler fakat sorunsuzca içerikleri size sunar.
12-)Bot hostinglerle alakalı problem çekmez fakat çekersede altını çiziyorum destek sağlanmaz.
13-)Botumuz sayfa yenilemeden hızla içerik ekleme imkanı sunar.

14-)Kullanım kılavuzu içinde belirtilmiştir , güzel günlerde kullanmanızı temenni eder sağlıcakla kalmanızı isterim.

Bot WordPress Eklentisi Şeklinde Değildir!

Bota dair görseller,

Giriş ekranı ,

BikrL.jpg

İçerik eklerken alternatif tercihiniz ,

8BnEv.jpg

Özel alan seçimleri Bölüm -1- ;

3JfCW.jpg

Özel alan seçimleri Bölüm -2- ;

VNAY2.jpg

İçerik ekleme sayfası ,

ISutt.jpg

şeklinde sizlere sunuyorum ,

Botun Ekleme Şekliyle Alakalı DEMO

Botu İndir

Bot ile alakalı soru ve önerileriniz için sadece mail atınız

RAR Şifresi : http://www.sinehd.com

Saygılarımızla.​

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5