İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sinemalar.com tarzı sinema scripti. - Haber scripti hediyeli

ZorluWEB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
R10da açtığım konuyu buradada açmak istedim. Forumu takip ediyorum ama aktif değildim. herkese merhabalar öncelikle.

Uzun zaman önce başlayıp yaklaşık 3 ay gibi bir sürede bitirdiğimiz sinema scriptini satışa çıkarmaya kadar verdim.
Sistem genel itibariyle piyasaki çoğu sinema sitesinin özelliklerine eş değer. o sitelerinin özelliklerinin fazlası var, azı yok.

Genel itibari ile sistemşu şekil; kullanıcılar siteye yorumlar yazıp, gruplar açarak puan kazanıyorlar. puan kazandıkça seviyeleri yükseliyor. belli bir seviyeden sonra o kullanıcılara siteye bilgi ekleme özellikleride açılıyor ve filmler diziler sanatçılar oluşturabiliyorlar. böylece puan kazanarak siteye kullanıcılar bağlanıyor.

Sistem siteyi gelecekte iyi yerlere taşımaya kararlılar için yapılmış bir script. Eğer iyi işlenirse gelecekte popüler sinema siteleri arasında yerini alacaktır.

Genel özelliklerini burada da yazayım.

-Sinepedi uygulamasıyla kullanıcıların siteye bilgi eklemesi
-Sef linkler
-Kullanıcıların birbirinden farklı 7 tema ile gruplar kurabilmesi
-Puan ve rütbe sistemiyle kullanıcılar arasında rekabeti arttırma.
-Şık, renkli, cıvıl cıvıl teması
-Forumlar bölümü.
-Arşiv sistemiyle filmlere ulaşabilme. Filtreler ile kendinize uygun filmleri çıkarabilme.
-Gold üye ve Standart üye seçenekleri ile siteden gelir elde etme.Gold üyelere sitede farklı avantajlar.
-Bot ile vizyondaki filmleri çekebilme
-Sinema seanslarını vizyondakileri çekerken otomatik olarak çekme.
-Gelişmiş yorum sistemi.

Bunlar haricinde;
- Haber, Kritik, Anket, Üye profilleri, her içeriği favorilerine ekleme, ajax olarak eklemeler, arkadaşlık sistemleri gibi standart özelliklerde vardır.

Daha fazlası için script turu sayfamıza bakın.
http://www.sinepedist.com/tur.asp

Site Adresi
http://www.sinepedist.com/

Script Fiyatı
Script maksimum 3 kişiye satılacak.
Fiyat: 1500 tl eğer tek bende olsun ciddi projem var diyorsanız diğer 2 kişininde ücretini ödemek zorundasınız.

Ücret böyle bir script için yüksek değildir. çok gelişmiş bir sistem olduğundan üzerinde çok emek var. ücret çok diye mesajlar görmek istemediğimden bunu belirtmek istedim.bir işe yaramaz sistemler bile daha pahalıya satılırken bu sistemin ücreti konusunda tartışma çıkmaması gerek.

http://www.sinepedist.com/tur.asp adresinden ne, nasıl görebilirsiniz. açıklamalar mevcut. sinepedi nasıl işliyor bilgi alabilirsiniz. sorularınızada açığım.

Bu resimde y.paneli anasayfa görünümü.

thumb_667840493.gif

siteyi test ettik ancak gözümüzden kaçmış hatalar olursa söylerseniz onlarıda düzeltelim.
herkese iyi günler.

Hediyeler
arkadaşlar satışı daha cazip hale getirmek adına artık satışını durduğumuz haber scriptinide hediye olarak vereceğim.
gayet gelişmiş bir sistem.
800 tl değerindedir. içinde firma rehberi ve resim galerisi uygulamalarıda var.

tema 1
http://www.zorluweb.com/script/157-z...stemi_v.1.html

tema 2
http://www.zorluweb.com/script/158-z...stemi_v.2.html

sinema sistemini aldıgınızda istediğinizden birini seçip onuda alabilirsiniz.

bunu yapmamdaki amaç haber scripti artık satışdan çıkarmam. ve satışı canlandırmak.

bence bu sinema scripti ve haber scripti 1.500 tl gayet cazip bir teklif.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
demo site açılmıyor sinema scriptini göremedim bu yüzden

ZorluWEB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan açılıyor. anlık kapanmalar host fiarması yüzünden olabiliyor.

Benimsinemalarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo'lar açılmıyor.. Birde bu script geliştirebilir durumda mıdır? tasarımını ne kadar değiştirme şansımız vardır?

ZorluWEB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting işlemleri yüzünden sitelerimiz kapalı. 1-2 güne tekrar açılacaktır.

Taran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demolar güzel.. dile seçeneğimiz varmı? farklı dilde yapmak istiyorumda..

response90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
script için epey uğraşmıssın belli ki , fakat sitede web2.0 style kullansan tasarım açısından daha iyi olurdu. ayrıca tablo kullandığın için farklı tarayıcılarda bozulmalar var. Css ile yapsan farklı tarayıcılarda bozulma olmazdı. Ama bu script sinemalar.com ile kıyaslanamaz. sinemalar.com gibi yapabilmen için çok daha fazla çalışman gerek.

emeğine sağlık. başarılar..

Taran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sinema sitesi

Merhaba
Sinema sitesinin baska dile cevirme gibi bir sansimiz varmi? Bide fiyat taksite bolunebilir ve ya indirim olabilirmi? Kac kisiye satilmasi cok onemli degil..
Haber sitesi icinde dil konusu gecerli. degisme sansimiz varmi?
iyi calismalar
Taran

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5