İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sinesifik Teması [Her Tarz Siteye Uygundur]

sametweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar. Bir sitemiz için yaptığım bir temayı sizlerle de paylaşmak istiyorum. Wordpress ile uzun süredir çalıştığım için artık hazır temalarda aradığımı bulamamaya başladım. Sonra dedik ki niye kendi temamızı yapmayayım? :) Bu benim wordpress ile bitirip sonunu getirebildiğim ilk tema çalışmamdır. Daha önce de bu işe başlamıştım ama hayat şartları sebebiyle bitirememiştim.

Eksik kalan bir kısmı varmıdır acaba diye uzun süre test ettim ve şu an temada bir eksik göremiyorum. Eğer sizler bir eksik bulursanız bana bildirmenizi rica ediyorum. Bu şekilde eksikleri gidererek sizlerle tekrar paylaşabilirim.

Temanın Konu Linki: http://www.sinesifik.com/sinesifik-temasi-wordpress-theme.html
İndirme Linki: Sitedeki tema ile ilgili yazıda indirme linkini bulabilirsiniz.
Öngörüntü: Sinesifik

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi