İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Single.php de kayma problemi

nick9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar wordpress'te yeni değilim fakat fazla da php bilgim yok..Sorunumu bu resimde http://i52.tinypic.com/id58up.jpg anlayabilmişsinizdir umarım..Yazının sonuna eklediğim resim yorum formuna kayıyor..Fakat ie de problem yok..firefox da var..Single.php kodlarını koyuyorum
Kod:
<?php get_header() ?>

<?php the_post() ?>

" class="isingle post">

<h2 class="entry-title"><?php the_title(); ?></h2>

<span class="icard"><?php the_author_posts_link(); ?></span> | <span class="idate"><?php the_time('Y.m.d'); ?></span> | <span class="ifolder"><?php the_category(' '); ?></span> |<?php edit_post_link(' <span class="icolor">|</span> Düzelt'); ?>

<?php the_content(); ?>

<?php the_tags( '
Etiketler: ', ', ', '
'); ?>

<!-- .post -->

<?php comments_template(); ?>

<!-- #content -->

<!-- #container -->

<?php get_sidebar() ?>

<?php get_footer() ?>

Umarım yardımcı olursunuz teşekkürler. Kullandığım tema oMagazine

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
emin değilim ama

comment.php sayfasına bir edit gerikiyor olabilir

HTML:
<textarea name="comment" id="comment" cols="100%" rows="10" tabindex="4"></textarea>

textarea kodlarının bir üstüne <br/> ekleyip, yine aynı kodun başlangıcına left tagını kullanırsan belki sorun çözülür, veya bu verdiğimden yola çıkarak single da değişiklik yapabilirsin

nick9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emin değilim ama

comment.php sayfasına bir edit gerikiyor olabilir

HTML:
<textarea name="comment" id="comment" cols="100%" rows="10" tabindex="4"></textarea>

textarea kodlarının bir üstüne <br/> ekleyip, yine aynı kodun başlangıcına left tagını kullanırsan belki sorun çözülür, veya bu verdiğimden yola çıkarak single da değişiklik yapabilirsin

Öncelikle cevabın için teşekkürler..Textarea kodunun üstüne <br> eklliyorum ama yorum formunun boyu uzuyor bu durumda left tagını eklememe gerek kaldımı ? eğer kaldıysa nasıl eklerim :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kullandığın temanın şuan ki halini göndersene, olay yeri inceleme yapayım

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
mesaj gönderdim sana

nick9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işe yaramadı malesef :) teşekkürler yinede.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5