İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sınır yok üyelik yok sitenize deli gibi ziyaretçi aksın.

med141

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmasterlar için yazdığım bu program sayesinde istediğiniz bir url'ye belirlenen süre içerisinde girişler yapılıyor. İnternet üzerinde ziyaretçilerinizi kabartmak istiyorsanız bu program tam size göre. İsterseniz arkadaşlarınıza rica edin ve programdan kendi sitenize yönlendirme yaparak her gün binlerce ziyaretçi kazanın. Üstelik üyelik yapmanız yada başka web sitelerini izleyerek kredi kazanmak zorunda da değilsiniz. Bir teşekkür yeterli :)
ohg2.png

Kaynak: http://enesdokuz.blogspot.com.tr/2015/01/organik-hit-gonderici.html

bluviaggiatore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
program için teşekkürler ama sonuçta ne işe yarayacak onu anlamadım ,gerçek ziyaretçi yok ki ? sadece band genişliğini kendi kendimize tüketmiş olacağız mantığı anlamadım

med141

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
program için teşekkürler ama sonuçta ne işe yarayacak onu anlamadım ,gerçek ziyaretçi yok ki ? sadece band genişliğini kendi kendimize tüketmiş olacağız mantığı anlamadım

bu bir tür sayac arttırmak için yapılmış bir uygulama diğer hit programlarından farkı üyelik gerektirmiyor kredi için başkalarının sitesini gezmen gerekmiyor. 2. versiyonda o özellikler eklenecek.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 14:08 -->-> Daha önceki mesaj 14:07 --

bu program yerine www.foreverautohits.com a üye olun daha iyi :D

işte en büyük fark benim programımda üyelik olayı yok :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5