İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sınırlı domain gibi ucuz cpanel varmı ?

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Server'ımda directadmin kullanıyorum ve isteklerimi karşılamıyor nedense artık öyle sinir olmaya başladımki anlatamam bir crontab'ı bile 3 gündür çalıştıramadım...

Ve cpanel almayı düşünüyorum. serverımda sadece 3-4 tane kendi sitelerimi barındırıyorum ve cpanel fiyatları gerçekten pahalı ( görüyorum heryerde 30$ Üstünde ) bu yüzden sınırlı domain tarzı yada başka bir yerinden sınırı olan :) ucuz cpanel bulabilirmiyim ?

aylık 20 ytl gibi bir fiyat verebilirim hiç umut yokmu :p ?

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vps değil ama 4-5 domain var sadece nerden anlıyor bunlar vps olup olmadığını :p

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Plesk istersen yıllık çok ucuz fiyatlara temin edebilirim....

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Plesk istersen yıllık çok ucuz fiyatlara temin edebilirim....

Yok hocam teşekkürler cpanel ve aylık arıyorum, ama yinede aklımda bulunsun aylık fiyatı yazarmısın plesk için belki uygun fiyatlı cpanel bulamazsam ve directadminden iyice sıkılırsam plesk'de olabilir

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cpanel de domain / user tarzi bir sınırlama yok malesef . sunucunun bulundugu datacenter ile gorus ordan almayi dene external Cpanel lisansini min 48 usd / ay gibi bir fiyata bulabilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5