İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sınırsız Alan ve Sınırsız Bandwidth + Uygun Fiyat + 3 Domain Hediye

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Sana tavsiyem

http://www.google.com/search?hl=tr&q=coupon+ixwebhosting.com&btnG=Google'da+Ara&lr=

Bu linke gir o kuponları kullan şu anda sana verdikleri indirimden daha iyisini bulabilirsin.
Kimse zaten 3-5 dolara satılan bir şey için riske girip senden almaz.Zaten bunun mantığı da yok.
O basit panellerinin basit kullanımlarını herkes yapabilecek seviyede.
Daha önce senin gibiler çıkmadı mı ? Onlarca çıktı ama ben bir tanesini bile göremiyorum.Benim gibi bir arkadaş gelip konuyu açıklığa kavuşturmuştur muhtemelen.

İyisimi sen daha mantıklı bir para kazanma yöntemiyle tekrar giriş yap.
Keza 2005 yılı kayıtlı bir üyenin böyle bir konu açması çok şaşırtıcı.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tür insanlara teşekkür borçu olduğumuzu unutmamalıyız.

öncelikle eski günlerimizi anımsattıkları için
-(sınırsız alan vaaar yokmu alan [sinirsizhost]),
- sınızsız BW ( kardeşim sınırsızında bi sınırı var dimi ? [turkticaret])
- sınırsız mail hesap açma hakkı (yok daha neler insan bi domaine bedava mail mi açarmış [burçhan - Grid host]) ve daha niceleri...

sizler varoldukça bizler şükretmesini hatırlayacağız sayenizde.

DeepNot : Zeka farklı bir organ , O da her bünyeye uyum sağlayamıyor.

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sana tavsiyem

http://www.google.com/search?hl=tr&q=coupon+ixwebhosting.com&btnG=Google'da+Ara&lr=

Bu linke gir o kuponları kullan şu anda sana verdikleri indirimden daha iyisini bulabilirsin.
Kimse zaten 3-5 dolara satılan bir şey için riske girip senden almaz.Zaten bunun mantığı da yok.
O basit panellerinin basit kullanımlarını herkes yapabilecek seviyede.
Daha önce senin gibiler çıkmadı mı ? Onlarca çıktı ama ben bir tanesini bile göremiyorum.Benim gibi bir arkadaş gelip konuyu açıklığa kavuşturmuştur muhtemelen.

İyisimi sen daha mantıklı bir para kazanma yöntemiyle tekrar giriş yap.
Keza 2005 yılı kayıtlı bir üyenin böyle bir konu açması çok şaşırtıcı.

ah arkadaşım ah, ne kadar sabit görüşlü insanlarız. Bu kupon kodunu inan ilk defa senin verdiğin google linkindeki sitelerden baktım, haberim bile yoktu daha önceden :) ayrıca dikkat etmediğin nokta nedir biliyormusun. ordaki herhangi bir kupon kodu yok. zaten sitede satın alınırken kupon kodu girecek biryerede rastlamadım ben. 3-5 $ riske girmeyeceklermiş öylemi bunu neye dayanarak söyledin anlamadım.
Ayrıca daha önce benim gibi kişilerin çıktığınıda belirtmişsin, bencede çıkmıştır evet, ama belirttiğin şekilde sizin gibi insanlar yüzünde hiçbirinde bir heves kalmadığından yaptıkları işinde yanlış olmadığı halde insanların planları yıkmış olabilirsiniz.

Ama seninde hoşuna gitmeyeceğinden eminim, çünkü benim bu özelliklerdeki paketlerin satışını yapmam sana bir rekabet olacaktır. (eğer hosting işindeysen)
yapabiliyorsan kendinde yap bence, sonuçta ticaret bu değilmi.

sonuç olarak ben bu kadardan şeyden sonra biraz daha tecrübe kazandım, dediğin gibi her insanın her dediğine inanacak olsaydık, ticarette bir anlam kalmazdı.

Ben bu paketi 125 ytl ye satıyorum. gel sende daha ucuza sat. rekabet yapalım ha ne dersin ? daha bir problemin kaldımı ? daha karışabilecekmisin satışıma ... :)

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuşun bakalım konuşun, benim 2-3 günlük net alemine dalıpta biryerde ucuz şey bulup ondan fırsat sağlamaya çalışan insanlardan mı sanıyorsunuz. konuşun siz, kendi aranızda konuşun, konuma cevap yazdıkca bende size cevap yazarım ondan kendi aranızda konuşun. herkes kendi işine baksın. göreceğiz bakalım kim daha iyi hangi işlerden anlıyor, ve zeka nerelerden ve nasıl çalışıyor..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
İnanın benim size rakip olacak zamanım dahi yok.
Sadece konu hakkında bilgili olduğum için fikrimi belirttim.

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnanın benim size rakip olacak zamanım dahi yok.
Sadece konu hakkında bilgili olduğum için fikrimi belirttim.

ne biçim fikirmiş o be, tüm forumu galeyana getirdi. tüm konulara fikrinizi belirtmeyin bence.

ayrıca rakip olmadığınız için şanslısınız, yoksa güzel bir zararla işin içinden çıkardınız.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ne biçim fikirmiş o be, tüm forumu galeyana getirdi. tüm konulara fikrinizi belirtmeyin bence.

ayrıca rakip olmadığınız için şanslısınız, yoksa güzel bir zararla işin içinden çıkardınız.

Kasım ayında 110 kadar sunucu iptali verdim.

Aylık cironun 30bin dolara yakın bir mebla olduğunu belirtmek isterim. :)

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kasım ayında 110 kadar sunucu iptali verdim.

Aylık cironun 30bin dolara yakın bir mebla olduğunu belirtmek isterim. :)

eheheh alanlarımız farklı ha :) Yeni girdiğim bir alan dahi olsa hedefime ulaşmak için fazla zorlanmazdım ha, ne dersin. ama inanın aynı işi aynı şekilde yapıyor olsak sizinle rekabet etmek ve bunun sonucunu görmeyi çok isterdim.

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyasko... hosting (barındırma) işi ayağa düştü anadın mı

bende hostingci olmak istiyorum .....

Hostingcilik rakip olmak için yapılmaz. Eğer biri ile yarışmak istiyorsanız kendinizle yarışın.

İnsanın kendi ile yarışması kadar verimli bir şey olamaz bence.

Allah sonumuzu hayır etsin...

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyasko... hosting (barındırma) işi ayağa düştü anadın mı

bende hostingci olmak istiyorum .....

Hostingcilik rakip olmak için yapılmaz. Eğer biri ile yarışmak istiyorsanız kendinizle yarışın.

İnsanın kendi ile yarışması kadar verimli bir şey olamaz bence.

Allah sonumuzu hayır etsin...

sen ne diyorsun kardeşim, piyangodanmı çıktın. ben bu işi rakip olmak içinmi yapıyorum dedim. ben burda gelmiş satışımı yapmaya çalışıyorum herkes bir kafadan birşey yazdı. sanki milleti dolandırıyorum ben burada.

orhanorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gameforever arkadaşım, yine sinirleneceksin biliyorum ama senin bana yazacağın asabi cevabın kimseyi etkilemediği gibi banada dokunmayacaktır.Arkadaşlar yeterince yazmışlar birde ben ekleme yapmak istedim.

Buradaki insanların amacı senin yoluna taş koymak değil. Bilakis yorumlarıyla, bir an önce bu tür reklam kokan satışlardan vazgeç, çok kaybedersin demeye çalışıyorlar. Evet hedefine ulaşmışsın bu sayade bende dahil artık senin satış yaptığını biliyoruz.Ama sadece bilmekle kalmamızı istemiyor ve bu işten para kazanmak istiyorsan burada yapılan yorumları lütfen dikkate al.

Bak sen bu paketi ancak ilköğretim okullarına satarsın. Günde 15-20 kişinin girdiği sitelere. Onun haricinde iş yapamazsın. Bilmeyen birkaç arkadaşa satış yapmış olabilirsin ama unutma hayatın boyunca kulağına küpe olsun, bugünü deği yarını düşün.Bak buarada yaptığın yorumlar daha sonra olurda büyürsen önüne tek tek gelecektir. Bi yerde haklı bir laf edersin, adam tutar buradaki başlığını önüne koyar utanırsın. Ettiğin haklı laflar boş kalır. O yüzden sen yolun başındayken bu reklamını değiştir.

Benide yanlış anlama acizane fikrimi belirttim.

X

Xman

Misafir
Sınırsız Bandwidht böyle vaadlerde bulunan yerden uzak durcaksın kalite firmalar trafiğin 1 mb sini bile hesaplayıp öyle satış yapar.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gameforever arkadaşım kusura bakma satısını baltalamak degil amacım ve burda eski birisin sanırım ancak böyle satış yapmak yakışmıyor neden derseniz aynı türde bir hosting aldım bir firmadan sitede bir cok arkadas o firmanın ilanını koymustu sınırsız sınırsız diye ve bana ait bir site 30 k hite ulaşınca sitemi suspend ettiler dedicated alamnız geriyor dediler bende almayacagımı ve yedeklerimi istedigimi soyledim mail atın ticket acın vs vs işlemlerin hepsini yaptım baktım olmuyo dedicated aldım aynı firmadan aynı gün actılar ve aynı gün yedeklerimi alıp bankaya basvurdum ödemeyi oylelikle geri aldım sınırsız limitsiz diye bişey yoktur lütfen böyle başlıkar acmayın bu isten birileri para kazanmaya ugrasıyor yurt dısında imkanlar iyi parça fiyatları hat fiyatları ucuz olabilir ama bu kaliteyi göstermez..

orhanorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gameforever arkadaşım bende dahil o kadar yorumlar yazdık şuraya, baştan ixwebhost paketleri satıyorum, ilgilenenlere duyurulur diye başlık açsan yada ilk mesajında böyle bir açıklama yapsan tepkiler bu kadar sert olmazdı. Yaptığın en son açıklamaya göre seninde haklı olduğun bir taraf var, sonuçta bir firma ile anlaşıp paket satıyorsun.

Ancak kardeşim biz sadece sana değil ixwebhost gibi firmalarada kızıyoruz. Demişsinki 250 bin kullanıcısı var. Emin ol müşterilerin yarısı bu işten anlamayıp yanlışlıkla alanlardır. Yanlışlarını ancak 2 ay sonra anlayabilirler . Bir sitenin büyümesi 2 ayı bulur. Parasını peşin ödediği içinde hesapları öylece duruyodur. Çünkü 2 ay sonra kimse geri ödeme yapmaz. Her ne kadar bu işten anlayan insan sayısı artsada, daha fazla artış bu işten anlamaya çalışan insan sayısında oldu.

Benim nasıl satış yaptığım kimseyi ilgilendirmez demişsin. Arkadaşım bu sitede satış yaptığın için ilgilendirir. Kendi sitende istediğin kadar bu tür satışlar yapabilirsin. Bak buraya günde binlerce insan giriyor, mesajları okuyor ve bilgi ediniyorlar.Biz senin bu mesajın altına yorum yazmasak bir çok insan unlimited paketler varmış onlardan alalım diye bir heyecana kapılacaklar. Gerçekleri öğrenmeleri uzun süre alacak. Sen ticaret yapıyor olabilirsin ancak ben doğru bilginin daha çok insana ulaşması için paylaşımlar yapıyorum. Amcaım insanların bir an önce bilgilenmesi ve ülkemin gelişmesi.

Yinede yolun açık olsun, iyi satışlar...

orhanorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak gameforever kardeşim olabildiğince saygı çerçevesinde davranıyorum, ama yinede aynı uslubunda devam ediyorsun. Bu direk sana yazılmış bir yazı değil, burada bu yazıyı okuyacak bir sürü insanada hitap ediyoruz..Amacım seni bilgilendirmek değil, unlimited ın ne olduğunu bilmeyen insanların bilgilenmesi. Seni zaten bu saaten sonra kim bilgilendirmek isterki,

Yukarıdaki arkadaşım 30 k hitten bahsetmiş, o yanlış bilgi veriyor olabilir ama senin bu biginin yanşlış olduğunu bile bile burada savunmanı anlayamadım.Şimdi bizmi bilgisisiz yoksa 30 k hiti aldığına inananmı.. Bir diğer konuda demişsinki sitenin büyümesinden bahsediyorsun hala. insanların hedefi büyümek değilse ne işi var o zaman burda. Daha fazla diyaloğa gerek yok bu mesajı okuyan herkes özgür kararını verecektir.

Yine tekrar ediyorum yolun açık olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5