İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sınırsız Alanlı Sınırsız Trafikli Tr Lokasyonlu Sponsor Oluyoruz..

Candy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Orjinal Link: http://www.vbulletindestek.web.tr/h...-sinirsiz-trafikli-tr-lokasyonlu-sponsor.html

Selamün Aleyküm Arkadaşlar,

Elimde bulunan Türkiye'nin En iyi Firması ile anlaşmalı Olduğum Süper hızlı tr lokasyonlu Hesabımdan siz değerli Forum üyelerine yardımcı olacağım.

Yardımcı olduğum ve olcağım arkadaşlar konuyu iyice dikkatli şekilde okuyun !!!.

Benim bu işten bi çıkarım olacakmı ?
Olacak evet.Şu yönde olacak.Siz benim hostumda bulunduğunuz süre zarfı boyunca sadece 1 adet linkimi sitenize eklemenizi isteyeceğim not: link şartır.

Forumda konularıma satışlarıma alışlarıma bakabilirsiniz.Kimsenin şimdiye dek ne parasına ne işine göz diktim ne kimseyi dolandırdım.
Öyle siteniz 2 gün kalacak 2 gün sonra kapatılmayacak.Size minumum 6 Ay siteniz kalabilir oda en kötü en kötü 6 ay diyorumki emin olunki bu süre çok daha fazla uzun olacaktır.

Çünkü benim girmiş olduğum proje büyük bir proje ve her zaman için birbirimize ihtiacımız olacaktır.Benim size ihtiyacım olacak sizin bana ihtiyacnıız olacak arkadaşlar.

cpu limiti % 20 dir baştan belirtiyorum

-Sıınırsız Disk Alanı ( içersinde kendi foto,müzik,video arşivinizi bulunduramazsınız ( yani hardiskiniz gibi kullanamazsınız belirteyim.)
-Sınırsız Aylık Trafik
-Limitlendirilmemiş Subdomain
-Limitlendirilmemiş E-Posta
-Limitlendirilmemiş MySQL
-Limitsiz Alt Özellik
Tr Lokasyon

***** siteler haricinde genellikle legal sitelere sponsor olmaktayım.
Bir sorun yaşadıgınız zaman mail yollu ile ulaşabileceksiniz.

not: domain isminizi pm olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

size hesabı açıp dns bilgilerini göndereceğim.

Linkimi eklemeyen arkadaşların sitelerine suspend atılacak ve 1 hafta sonra suspend acılacaktır. bunu göz önünde bulundurun.
herhangi bir kaza problem sorun gibi şeyler olursa bu kural geçerli olmayacaktır.Keyfi olarak linkimi kaldıran eklemeyen arkadaşlar için geçerlidir.
yasadışı içerik barındıran dosya yükleyen her kim olursa olsun hesabı silinecektir.

Tek Yapmanız Gereken http://www.vbulletindestek.web.tr/private.php?do=newpm&u=29 PM Atın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5