İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sınırsız Banner Gösterim ve Ref. - AdHitz

ellionbes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese merhaba,

Online marketingciler de bilir ki bu piyasada reklam vermeden para kazanmak çok zordur. Bu konuda piyasanın en iyilerinden birisi AdHitz. Reklamlarınızın binlerce sitede sınırsız sayıda gösterimi icin ideal bir sistem bu. Gösterim icin degil tiklama basına para oduyorsunuz. Min. Ücretlendirme 2$ dan başlıyor.

Ancak AdHitz malesef Türkiye'den üyelik kabul etmiyor. Yurtdışı seyahatlerinden birinde hemen bu siteye üye oldum ve çok faydasını gördüm. Hergun 10.000 gösterim alan reklamlarım yaklaşık 0,50$ tutuyor. Tiklamalarin %70 kadarı da referans olarak geri donüyor.

AdHitz de reklam vermek isteyip de başaramayan arkadaslar icin düşük komisyonu teklifler sunmak istiyorum. Herkes bu cevherden kesinlikle faydalansın istiyorum.

AdHitz ile reklam vermek isterseniz bana pm atmanız ve detayları konuşmanız yeterlidir.

Herkese bol şanslar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5