İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SINIRSIZ - HIZLI - KOTASIZ 3G MODEM ile INTERNET KEYFI !

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Evet yeni hizmetimizle karşınızdayız.

SINIRSIZ - HIZLI - KOTASIZ internet keyfini 3G modemle de yaşayacaksınız..Evde , işte , okulda , her yerde internet keyfini ayağınıza kadar getirdik.

Dilerseniz cep telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın 3G modem olmadan da KOTASIZ - LİMİTSİZ İNTERNET KEYFİNİ YAŞAYIN

3 Günlük SINIRSIZ KOTASIZ deneme paketlerimiz mevcuttur. 3 günlük deneme paketimiz SADECE 9TL

1 AYLIK SINIRSIZ KOTASIZ HIZLI TURBO 3G NET 49
3 AYLIK SINIRSIZ KOTASIZ HIZLI TURBO 3G NET 139

NOT : 3G Modemi olmayan arkadaşlar cep telefonlarını bilgisayara bağlayıp SINIRSIZ İNTERNET KEYFİNİ YAŞAYABİLİRLER. Ancak bizim tavsiyemiz Huawei 21.6 Mbps lık modem temin etmeniz olacaktır.

Örnek İndirme :

tulgd.png

tuljw.png

İndirme işlemi Huawei E353 21.6 Mbs Mobil Modem üzerinde test edilmiştir. Kullandığınız mobil modeme göre değişiklik gösterilir.

Dileyen arkadaşlar TeamViewer'dan bağlanıp dosya indirme hızını izleyebilir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen 0 541 3248324 numaralı hattan ulaşınız.

Aktif referanslarımızla görüşme sağlayabilirsiniz.

Yoğunluktan dolayı geç cevap yazabiliyorum pm'lere. Telefon üzerinden iletişim kurabilirseniz direk yardımcı olurum. Gerekirse ben sizi ararım çağrı ya da mesaj atın. Mesaj hakkınız yoksa mesaj ile R10'dan bildirin numaranızı sizinle irtibata geçerim.. Özel numaraya aranmaya hattım açık numaranızın gözükmesini istemiyorsanız özelden arayınız.Ve lütfen arkadaşlar 3 günlük paket hizmetinde bile 9 yi çok görüp sorun edecekseniz lütfen satın almayın.

3 AYLIK INTERNET PAKETI ALAN HERKESE 139 TL DEĞERİNDE 3G MODEM DESTEKLİ TOPLU SMS GÖNDERME YAZILIMIMIZ HEDİYE http://www.r10.net/alisveris-bolumu/...ight=toplu+sms! !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5