İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sınırsız para, ne kadar iş o kadar para

bilimadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Ben NJoy2earn sitesinin adminiyim. NJoy2earn bir PTC reklam sitesidir. Sitemizi 14 Şubat 2013 tarihinde açtık ve 4 aydır üyelerimize kesintisiz ve sorunsuz ödeme yapmaktayız.

Sitemizde 1 aylık reklam paketlerini çok uygun fiyata satmaktayız. 1 aylık PTC reklam paketi sadece 10$. Eğer bu paketi satın alırsanız buna ek olarak 7 gün boyunca banner reklamlarınızı da sitemizde bedava yayınlıyoruz.

İş teklifimize gelince: Öncelikle ikna kabiliyetinizin yüksek olması gerekmekte. Eğer sitemize, yukarıdaki 10$'lık reklam paketini alacak üyeler getirirseniz size, bu reklam paketini alan üye başına 2$ vereceğiz. Bu reklam paketini alan her üye için 2$ vermeye devam edeceğiz. Sınır yok, sitemize ne kadar reklamveren getirebilirseniz o kadar para vereceğiz. Örneğin; 100 reklamveren getirebilirseniz size 100 x 2$ = 200$ ödeyeceğiz. Bu böyle devam etmekte, söylediğimiz gibi sınırsız para, ne kadar iş o kadar para.

Bu ilanla ilgileniyorsanız, işimizin ayrıntılarını konuşmak üzere bana özel mesajla da ulaşabilirsiniz. Herkese sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.

Sitemiz: http://www.njoy2earn.com/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5