sohbet odaları

[Sipariş] PHP Ürün Listeleme Scripti

P

piXel

selamlar,
bir projede çalışmak için phpcoder aramaktayım.
projenin detayları şöyle olacak;

A Sayfası
panelden gösterdiğimiz resimlere tıklayan kullanıcı B 'ye gidecek
(panelde bu resmide ekleyebileceğiz)

B Sayfası
Ürün listeleme sayfası olacak bu. Ürünler panelden eklenecek ve listelemesinde sadece lightbox kullanıcılacak. (google'dan lightbox yazarak scripti görebilirsiniz) panelde ekleyeceğim yanlızca resim ve açıklaması olacak. lightbox <a title="açıklama"> olarak direk kabul edebilecek zaten.

C Sayfası
B 'de yer alan ve yer almayan ürünler bu sayfada olacak. panelde eklerken bir sorgu sistemi oluşturulursa örneğin "bu ürünü C 'yede ekle" gibi tam olarak bana lazım olanı halleder.

tam olarak ifade edemediğimi düşünüyorum, ama script bu yönde olacak. detay sayfası olmayacak direk lightbox'ı kullanacağız. aramakta olduğum coder tasarıma bunu entegre edebilecek düzeyde olmalı.

bu işte çalışmak isteyenler lütfen yanlızca özel mesaj atsın.
yaptığı kodlamaları, bu işi kaç günde yapabileceğini, ücreti ve sabit telefon numarası yollarsa ona geri dönüş yapacağım. 2 tarafında kafasına takılan soruları telefonda halledeceğiz ;)


(benim için en önemli olay X gün dediyse X günde olmalıdır, çalışmak isteyenlere duyrulur)


saygılar...
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst