İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıralamada nasıl yükseldiğinize şaşıracaksınız Türkiyede İlk!!!

sarp159

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum profil link forum sitelerinde kullanıcı profilindeki imza kısmına site linkinin eklenmesi ile elde edilen backlink türüdür. Genelde forum profil backlink hizmeti sadece forum sitesinde kullanıcı hesabı oluşturma, imzaya site adresi ekleme esasına dayanır. Binlerce kalitesiz forum sitesinde linkinizin olması size yarardan çok zarar getirir.

Özellikle forum sitelerinin en önemsiz sayfaları kullanıcı profilleridir. Bu neden yapılan backlink çalışması bir işe yaramamaktadır. Bir çok backlink programı da aynı kullanıcı adı ile hesap açtığı için bir süre sonra Google tarafından mimlenir.

TÜRKİYE de daha önce yapılmamış bir hizmeti sunuyorum.Daha önceden Guajira nickli arkadaşımızın yaptığı hizmetin daha kapsamlısını yapıyorum.

Pagerank değerleri 3 ila 8 arasında olan 50+ forum sitesinden profil link veriyorum. Linkler süresiz kalacaktır. Hepsi kendi alanında kaliteli forumlardır. Bir çoğu dünyaca ünlü markalara ait forum siteleri . Bir çoğunda kendi kategorisinde belli bir kitleye ulaşmış forumlar. Bazı forum siteleri link çöplüğünden geçilmezken bu sitelerde böyle bir durum söz konusu değil.

SINIRLI SAYIDA dememin nedeni ise şu. Link kasılacak siteler profil link çöplüğüne dönmemiş siteler. Bu siteleri birer link çöplüğüne döndürüp sistemin spam canavarına dönüşmesini istemiyorum.

• Sitenizi hedef kelime ile beraber imza olarak foruma ekliyorum.
  • 20 -30 adet konu açıyorum yada mesaj yazıyorum.
  • Her mesajın altında site adresiniz çıkıyor.
  • Her profil de sadece 3 link alınıyor.
  • Özellikle PR değeri almış sayfaları hedef alıyorum.

Yaklaşık 30 konudan konudan alacağınız backlink sayısı 2 katı kadar oluyor. Sebebi de konu ve mesajlar ayrı ayrı gözüküyor.

Bu işlemin size artısı ne olacak ?

Eğer Guajira nickli arkadaşımızdan forum profil link hizmeti alanlar varsa sıralamaya ve backlinke ne kadar etki ettiğini göreceklerdir. Hem de kaliteli backlinke sahip olacaksınız. Yalnız hemen belirtiyim tek bir forumdan değil 50+ forumdan profil link dağıtacağım. Her 2 siteden 1 link sadece 5$. (SINIRLI SAYIDA)

Ve en önemlisi. Elimde ki bir çok forum sitesinde ki link çıkışları DO-FOLLOW. Elimden geldiğince do-follow çıkışı olan forumlara link kasmaya özen göstereceğim.

Lütfen site adreslerini istemeyiniz. Site adresini verdikten sonra herhangi bir geri dönüş olmuyor. Zaten site adresini verdikten sonra benim yaptığım işin bir espirisi kalmıyor.

İşler 2-3 gün arasında teslim edilir. Ödeme yöntemi Paypal yada Garanti bankasıdır.

pimland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyla ilgili bir mesaj atabilir misiniz teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5