İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şirket V3 Çıkardık,Fiyatı Çıkarmadık.Hayal Edebileceğiniz Tüm Özellikl

yaztek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaztek Şirket V3 Scriptini Hizmetinize Sunuyoruz

ŞİRKET V3 SCRİPTİ içerisinde birçok özellik barındırmakla birlikte sizlerin müşterilerimizin belirtmiş olduğu özellikler ve eklentiler ile hazırlanmıştır.

ŞİRKET V3 SCRİPTİMİZ içerindeki birçok özelliği gibi fiyatınıda çok büyütmedik.

Özellikler artırıldı fakat fiyatı ŞİRKET V2 SCRİPTİ ile aynıdır.

SADECE 350 TL

ŞİRKET V2 SCRİPTİ KULLANAN MÜŞTERİLERİMİZ 100 TL VERSİYON ÜCRETİ ÖDEYEREK BU SCRİPTE GEÇİŞ YAPABİLİRLER

YENİ ÖZELLİKLER NELERDİR ?

1 - ÇOKLU DİL
İstediğiniz kadar dil ekleyebilirsiniz.Web sitenizde dilleri istediğiniz sıraya göre dizebilir veya istediğiniz dili kullanıma açıp kapatabilirsiniz.

2 - SOSYAL AĞLAR
Web sitenizin sağ blok kısmında bulunan sosyal ağlar alanına istediğiniz kadar link ekleyebilirsiniz.Bu alanı koyduğunuz logo ile web sayfanıza link vermek içinde kullanabilirsiniz.

3 - REFERANSLAR VE BANNER
Eklemiş olduğunuz referanslara link verip ilgili sayfaya yönlenmesini sağlayabilirsiniz.
Eklediğiniz bannerlara link verebilir,sıralarını düzenleyebilirsiniz.Önemli bir ürününüzün reklamını yapabilirsiniz

4 - RESİMLER CACHE SİSTEMİ
Resimlerde cache sistemi ile web siteniz çok daha hızlı gözükmektedir.Eklemiş olduğunuz resimler hangi boyutta olursa olsun kalitesi artırılarak sabit bir boyuta getirilmektedir.

5 - GALERİLER
Web sitenizde yazmış olduğunuz bigilere ait o sayfa içerisinde fotoğraf galerisi oluşturabilirsiniz.
Eklediğiniz haberlere dilediğiniz kadar resim ekleyebilirsiniz

6 - YETKİLENDİRME
Yönetim Panelinde eklediğiniz kullanıcılara yetkiler vererek onlarında yönetim paneline giriş yapmasını sağlayabilirsiniz.Vermiş olduğunuz yetkilerde sil,güncelle,ekle işlemlerini kapatabileceğiniz gibi istediğiniz alanlarıda kullanıma açıp kapatabilirsiniz.

MAVİ,KIRMIZI,SİYAH VE KAHVERENGİ TEMALARI BULUNMAKTADIR.

SCRİPT ÜCRETİ 350 TL DİR

Bayilerimize Özel İndirim Yapılmaktadır

DEMO ADRES İÇİN TIKLAYIN!

Yönetim Paneli Bilgileri İçin Pm Atınız.

SCRİPTE AİT TÜM ÖZELLİKLERİ OKUMAK İÇİN BU KONUYU ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

http://www.r10.net/script-satisi/951014-yaztek-sirket-tanitim-v2-cikti.html

SCRİPTEN GÖRÜNTÜLER

sayfagaleri.png

kategorisayfasi.png

popupvesosyalag.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5