İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şirketinize ek gelir getirecek + PAZARLANABİLİR + Site maker sitesi satılıktır...

aysanlevent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
45192322uh7.jpg

Bu site, web sitesi tasarımı yapan yada bu tür taleplerle karşılaşan firmaların değerlendirebileceği, bir çeşit SİTE OLUŞTURMA SİSTEMİDİR. Online sipariş yada e-ticaret sistemi de denilebilir.

- 6 aylık kendi çalışmamdır. Bireysel olarak yaptım ancak pazarlama ayrı bir iş olduğu için elimde kaldı. Özellikle çok acil web sitesi yada düşük fiyata site taleplerinde, hiç bir yazılım-tasarım bilgisi olmayan birinin dahi site oluşturabileceği, BİLİŞİM-REKLAM AJANSLARI İÇİN SAHİBİ OLUNMASI GEREKEN bir sistemdir.

:harika: ÖZELLİKLERİ
- Kullanımı kolay, kullanıcı dostu arayüze sahip, seri üretim web siteleri oluşturmaya yarar.
- 20 adet web sitesi teması vardır. Her müşteri istediği temayı kullanır.
- 10 adet renk teması vardır. Her müşteri istediği temayı kullanır.
- Müşteriler şirket bilgilerini, haberlerini, iletişim bilgilerini ve ürünlerini sergilerler.
- Ürünlerle ilgili yazışmalar ÜRÜN RESİMLERİYLE, siparişler ise MATBU SİPARİŞ FORMU şeklinde mail adreslerine gönderilir. (Ana özellik budur.)
- Ajax ile kullanımı kolaylaştırılmış ve ziyaretçilerin tüm ürünleri kaybolmadan gezmeleri sağlanmıştır. (En önemli ikinci özelliği de budur.)
- Kullanıcı dostu siteler ve yönetim paneli
- Web sitesi isteyen müşterilere multisube.com/FİRMAADI şeklinde site satılabileceği gibi, doğrudan kendi domainlerine de tek html dosyası oluşturularak kurulum yapılabilir.
- Web sitesi olan müşterilerin adreslerine "online sipariş modülü" olarak entegre edilebilir.
- Mobilya, takı..vb sektördeki müşteriler düşünülerek, özel üretim ürünlerin resimleri şifrelenebilir.
- Şifreli ürünleri görmek için "yetki şifresi" oluşturulabilir.

Ciddi alıcıysanız tüm özellikleri görmek için
Kullanıcı adı ve Şifre isteyiniz.

------------------------------------------------------------------------------

Site asp + ajax + access ile hazırlanmıştır.

Satış ve devir için natro hosting'de müşteri kodu alırsanız, iç transferle 1 günde sitenin sahibi olursunuz. Site alındığı tarihten itibaren 1-2 ay mevcut host adresinde barındırılabilir. Ancak web alanı dolduğundan yeni host'a alınması önerilir.

**Siteyle birlikte şifre kartı, kutu, kartvizit, logo tasarımlarının FREEHAND DOSYALARI hediye edilecektir.

Ödeme için sahibinden'de get açılabilir.
-------------------------------------------------------------------------
Soru ve talepleriniz için buradan yazabilir, telefon açabilirsiniz.

Fiyat olarak : 750tl belirdedim. 4-5 potansiyel müşteriniz varsa 150'den rahatlıkla karşılığını alırsınız.

:harika: Satış adresi için buraya tıklayınız.

Levent Aysan - 505 3129683

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5