İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sisteme üye olacak insanlar aranıyor - Üyelik başına 5 TL

plustre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Konu multi konudur. (r10)

Vereğim adrese girip sisteme üye oluyorsunuz. Girişte Telefon numaranızı yazarak SMS onayı yapıyor ve mail vs bilgileri giriyorsunuz.

Daha sonra sosyal medya görevleri var Telegram, Reddit , Github ve Twitter bunlardan en az 2 tanesini yapıyorsunuz ve bana mail/telefon bilgileriniz ile hesap bilgilerinizi gönderip ödemenizi alıyorsunuz.

1'den fazla üyelik sağlarım diyen arkadaşlar, eğer farklı IP adresi ve PC'den yapacaklarsa/ arkadaşlarına yaptıracaklarsa kabulümdür. Sistemin beni/sizi banlayacağı şekilde bir üyelik söz konusu bile olamaz.

Bonus:

* 5'den fazla üyelik sağlayanlar için üyelik başına ücret 6 TL'dir.
* 10'dan fazla üyelik sağlayanlar için üyelik başına ücret 6.5 TL'dir.
* 20'den fazla üyelik sağlayanlar için üyelik başına ücret 7.5 TL'dir.

Alımların Bitiş Tarihi
28 Temmuz'dan sonra alım yapılmayacaktır.

Üyeliğim daha önce mesaj vb atmadığı için link ekleyemiyorum. Ö.M atanlara r10 konusunu ve üye olacağınız adres linkini vereceğim. Dolandırıcılık vb kesinlikle değildir. Onlarca kişiye 2 gündür ödeme yapılmaktadır. R10 konusunu atınca göreceksiniz zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5