İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site değerlendirmesi

S

superlative

Misafir
Arkadaşlar bu forumda yeniyim, tam olarak yeri burasımı bilemiyorum google adsense uygulamasını ne derece doğru yapmışız/yapamamışız bu konuda görüşlerinizi merak ediyorum. Arka fonu site fonu ile aynı yapma olayını 1-2 gün önce uygulamaya başladım. Ama pek fark etmiyor içerik Türkçe olduğu için, aslında adsense filan hikaye Türk reklam networkleri ile çalışmak (reklamz,medyaclick gibi) lazım, Yonja, ek$i gibi sitelerin çalıştığı gibi... reklamz.com yetkilileri ile görüştüm. Sitemizi gezmişler ve içeriğini/dizaynını beğenmişler ancak ellerinde şu an bizim siteye göre reklam olmadığı için çalışamıyoruz. Kabahat bende sen ne yaparsın Bilgi sitesi makale sitesi, çöpçatan siteleri para kazanıyor gerisi hikaye.. Birde içerik hırsızlarıyla kovalamaca oynuyoruz. Hoş siteyi bir kazanç kapısı olarak kurmadık ama geceler boyu oturup kod yazıp sistem kurup birde üstüne herkesin anlayacağı şekilde makaleler hazırlayıp forumu yönetmek bin çeşit tiple uğraşmak domain masrafı filan gelince ister istemez emeğiniz için bir karşılık bekliyorsunuz. Bakalım elbet bizde kazanırız Googledan.

Birde Google ile birlikte kullanabilecegim alternatif bir reklam networku var mi? Ben anahtars.com a da uyeyim cok kaliteli bir link degisim sistemi cokta memnunum. Ama tabi sadece link degisim amaçlı yani sponsor değil.

Neyse sitenin adresini tekrar vermeme gerek yok aşağıda imzamda var. Sitenin tasarımını içeriğini ya da misyonunu değil sadece AdSense uygulamasını ne derece doğru yapmışız ? Neler yaparsak daha iyi olur bu konularda uzman olan arkadaşların yardımınızı bekliyorum. İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5