İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site engelleme ?

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım veya bunun yeride olmayabilir ama acil bir şekilde bilgiye ulaşmam lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
H

hengame

Misafir
biraderin cafesinde bu kullanıyorlar ucretsiz yazılım

Açıklaması
Çocuklarımızın güvenlice internette gezmesi için Web Filtre v1.0 mutlaka bilgisayarlarınızda yüklü olmalı. Biliyorsunuz internet hem bilgi hemde zararlı içerik açısından çok geniş çocuklarımızı bunlardan korumak için artık bilgisayarımızda bir program şart ÜCRETSİZ olan yazılımız aileler için düşünülmüş tamamen TÜRKÇE olarak hazırlanmıştır. Programımızın en büyük özelliklerinden birisi de PAYLAŞIMLI olması sizin bir kişinin ekledi adres kontrol edildikten sonra bizim tarafımızdan onaylanırsa programı kullanan herkes programı güncelleye bastığında veya programı açıp kapattığında tüm yeni adresler otomatik olarak eklenecektir. Bu sayede yasak site, izinli site, yasak kelime ve izinli kelimeler hergün daha da gelişecek ve programın daha da kararlı olarak sitelere izin vermesi veya yasaklanması sağlanacaktır. Not: Girdiğiniz siteleri paylaşmak istemiyorsanız Web Filtreye bildir seçeneğinin işaretini kaldırmanız yeterlidir. Otomatik güncelleme ile yeni adresleri almasını istemiyorsanız ayarlardan otomatik güncelle işaretini de kaldırın. Programın Çalışma Mantığı Programımız ilk kurulduğunda ayarları değiştirilmezse sadece adres ve başlığa göre tarama yapar istenirse kullanıcı ayarlarında seviye 3`e getirilerek içerik tarama da aktif yapılabilir. Kelime bazlı taramada program öncelikle site başlığı - site içeriğinde veya ikisinde de (ayarlardan seçilen ayara göre) yasak kelimeyi tarar bu tarama işlemi tam kelimedir yani yasak kelime sevk ise sevkoloji kelimesi içinde bulunan sevkoloji kelimesini yasak olarak kabul etmez bir kelimeyi yasak olarak kabul edebilmesi için sevk bilgisi gibi olması lazım yani başında ve sonunda nokta, boşluk noktalı virgül, vs... gibi karakterlerin bulunması veya hiçbir karakterin bulunmaması gerekir. Yasaklı kelime bulununca program izinli kelimeleri yine aynı mantıkla tarar ve izinli ise yasak olan kelimeyi göz ardı eder. Program kelime taramasını bitirdikten sonra izinli sitelerde arama yapar son olarak yasak sitelerde arama yapar ve siteyi gösterip göstermeyeceğine karar verir. Webfiltre programı hakkında yardım almak için yardım bölümünü kullanabilirsiniz veya bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

download = http://www.volsoftyazilim.com/template/mk/goster.php?sayfa=indir&prgno=13

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5