İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Geliştirme Hakkında Öneriler

mvk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Öncelikle geçen günlerde çok büyük bir ücret olmasa da kişisel sponsor bulduk. Siteyi geliştirme konusunda bir miktar ücreti kendisi karşılayacak.

Yaklaşık 1 yıldır teknoloji başta olmak üzere bir çok dalda olabildiğince özgün ve güncel makale hizmeti verdik. Önümüzdeki haftalarda videolu mobil oyun tanıtımları yapmayı planlıyoruz. Yani ilgi çekici videolarla sitemizi zenginleştireceğiz. Ay başından itibaren mevcut sitemizi geliştirmek üzere daha profesyonel adımlar atmaya başlayacağız.

Aklımızda Facebook reklamları var, onun dışında Twitter'da reklam hizmeti veren arkadaşlar var. Bunlardan satın almayı düşünüyoruz.

Benim aklımda Google reklamları var fakat hakkında fazla bilgim yok. Minimum ne kadardan başlıyor, yayınlanacak site kategorilerini seçebiliyor muyuz? Reklam ücretini tık başına mı ödüyoruz?

Bunların dışında başka neler önerirsiniz?

xkaranx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En iyisi google'dır.Çünkü facebook'ta gördüğüm şey ilgimi çekse bile tıklamam.Çünkü saçma olacağını bilirim.

Google Adwords ile oluyor.Bir kupon bul internetten.Sen kaç kişiye gözüksün istersen ona göre para verirsin.Zaten girişini yapıp son kısma gelince fiyatları seçiyorsun.

kaptanoyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katılıyorum facebookta öle bir durum var google tek geçerim

CanerErgez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Isabetli Sonuç Verir . Adwords Serviside Adsense Seviside En Kalitelisidir . Bu Tür Bi Konuda Her Zaman Google'a Öncelik Vermenizi Öneriyorum

mvk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En iyisi google'dır.Çünkü facebook'ta gördüğüm şey ilgimi çekse bile tıklamam.Çünkü saçma olacağını bilirim.

Google Adwords ile oluyor.Bir kupon bul internetten.Sen kaç kişiye gözüksün istersen ona göre para verirsin.Zaten girişini yapıp son kısma gelince fiyatları seçiyorsun.
katılıyorum facebookta öle bir durum var google tek geçerim
Google Isabetli Sonuç Verir . Adwords Serviside Adsense Seviside En Kalitelisidir . Bu Tür Bi Konuda Her Zaman Google'a Öncelik Vermenizi Öneriyorum
Peki Google'da reklam vermenin ücretleri ne kadar? Ayrıca sadece tıklama başı ödeme yapabiliyor muyuz? Hangi tür sitelerde gösterileceğini seçebiliyor muyuz?

Facebook'ta yapılan reklamlar gösterme bazlı mı, tıklama bazlı mı ödeniyor?

CanerErgez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakın Google AdWords'ün Çalışma Mantığı Tarayıcı Cookie ve Sessionlarıdır . Yani Geçmişinde Neye Girdiysen Ona Göre Reklamlar Gösterir . Bu Yüzden En Isabetli Sonuçlar Üretilir .

Google AdWords'de Sanırım Tık Başı Ödeme Sistemi Var . Zaten Düzgün Bir İçeriğin Var Ise . Google AdWords Ile Verdiğin 1 TL'ye 5 TL Kazanırsın ...

Facebook Gelişigüzel Reklamlar Gösteriyor . Hiç Kullanmadım , Kullanmayıda Düşünmüyorum . Ki Adwords Ile Kalite Açısından Kıyaslanamaz Bile .

Çakma Telefon Satanlar ve Çakma İşler Yapanların Verdiği Reklamların Yanında Çok Kalite Bir Siteniz Bile Olsa Ben Şüpheci Yaklaşırdım Açıkcası ...

mvk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakın Google AdWords'ün Çalışma Mantığı Tarayıcı Cookie ve Sessionlarıdır . Yani Geçmişinde Neye Girdiysen Ona Göre Reklamlar Gösterir . Bu Yüzden En Isabetli Sonuçlar Üretilir .

Google AdWords'de Sanırım Tık Başı Ödeme Sistemi Var . Zaten Düzgün Bir İçeriğin Var Ise . Google AdWords Ile Verdiğin 1 TL'ye 5 TL Kazanırsın ...

Facebook Gelişigüzel Reklamlar Gösteriyor . Hiç Kullanmadım , Kullanmayıda Düşünmüyorum . Ki Adwords Ile Kalite Açısından Kıyaslanamaz Bile .

Çakma Telefon Satanlar ve Çakma İşler Yapanların Verdiği Reklamların Yanında Çok Kalite Bir Siteniz Bile Olsa Ben Şüpheci Yaklaşırdım Açıkcası ...
Teşekkürler, Google reklam kuponları oluyormuş sanırım, nereden bulabiliyoruz o kuponları?

CanerErgez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buradada Bulabilirsiniz Google Reklamlaında 25 TL'lik Alımınıza 100 TL Kupon Veriliyor . Dilerseniz Internettende Arayabilirsiniz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5