İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Hedefli ama yalandan :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ya arkadaşlar ben beceremedim sanırım..Site hedefli reklam veriyorum hesapta ama sanırım yayınlanmıyor, çünkü hiç bir kıpardam yok hesapta günlerdir.ne gösterim ne tık hiçç bomboş, ilk açtıgım günkü gibi?...
Bu neden olur nerde yanlışım var acaba?

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yayıncı adresini rekabetçi firma listesine ekleyerek bloklamış olabilir

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca fiyatları çok düşük belirtmiş olabilirsin dolayısı ile diğer reklamlar öncelikli yayınlanıyordur.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
alpaym' Alıntı:
ayrıca fiyatları çok düşük belirtmiş olabilirsin dolayısı ile diğer reklamlar öncelikli yayınlanıyordur.

+1

1000 gösterime fiyat belirleniyor. sen en alt limitten verdiysen yayınlanmaz. Reklamlar yayınlanır öncelikli olarak.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
1000 gosterim için istenilen minimum ücret 0.35 diyodu ben 10 verdim, ama buna ragmen yayında yok...kelime bazlı daha iyi sanırım yaaa 200 ün üstünde adam geliyo yeter buda zaten ;)

H

HoBaa

Misafir
evet bende Forexten 50.000 kısı yollamıstım.Hedef zıyaretcım bayagı fazladır.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
beyler sağolun ama bana hedef ziyaretçi lazım ;)...Mp3, arkadaşlık ya da down sitesi değil benim ki.Yinede teşekkürler ilgi ve cevaplarınıza

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5