İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

site için ortak aranıyor

P

prismomed

Misafir
evet beyler php'den ya da asp'den anlayan bir ortak arıyorum. şartları özelden konuşuruz. iyi niyetli herkese kapım açık. proje öyle çok büyük birşey değil fakat eğlenceli bir iş çıkacağından eminim.

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
prismomed' Alıntı:
evet beyler php'den ya da asp'den anlayan bir ortak arıyorum. şartları özelden konuşuruz. iyi niyetli herkese kapım açık. proje öyle çok büyük birşey değil fakat eğlenceli bir iş çıkacağından eminim.

konuyu yanlış yere açmışsın sanırım.. umarım ortagını bulursun..

P

prismomed

Misafir
olabilir. biraz baktım ama en uygun burası göründü. nerede olmalı? moderatör arkadaşlar konuyu uygun yere taşırsa sevinirim.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
prismomed' Alıntı:
olabilir. biraz baktım ama en uygun burası göründü. nerede olmalı? moderatör arkadaşlar konuyu uygun yere taşırsa sevinirim.
harbiden nereye yazıcaz boyle konuları. ortak, admin,editor, vs.vs.... :confused:

B

BEBEX

Misafir
Siz yazın eminimki konu ile alakalı editorler ve adminler uygun bir yer açıp oraya taşıyacaklardır ve en sonunda bilgilendirilecektir insanlar..

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BEBEX' Alıntı:
Siz yazın eminimki konu ile alakalı editorler ve adminler uygun bir yer açıp oraya taşıyacaklardır ve en sonunda bilgilendirilecektir insanlar..
ben odew.net için admin arıyorum..._? :cool:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi