İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site indexinin 2.3 k değerinden 0.3k ya düşmesi

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2500 civarı indexi olan sitem bugün 300 kadar indexi var gözüküyor. Bu neden olabilir acaba sizce?

Sorun Çözüldü: All in seo eklentisinde no index işaretlemişim. İşaretediğimin de farkında değildim, site başında sabahlarken bir ara yapmışım sanırım uyku sersemi. Onu kaldırdım sorun çözüldü :)

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam pagerank güncellemesinden olabilir ilk 1-2 hafta yanlış ölçümler olabiliyor sonra rayına oturuyor

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İnşallah öyledir üstadım, biranda düştü anlam veremedim. Sitede özgün site. Ama hitimde bi değişiklik yok, hala ilk sayfadayım hedef kelimelerimde. Anlam veremedim yinede.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Telaş etme. Bizim özdenin de bayağı bir indexi silindi geçen hafta, bu hafta çoğu geri geldi, artmaya devam ediyor. Bu dönemde böyle değişiklikler olabilir. Hit önemli ölçüde düşerse o zaman nedenlerine bakmak gerekecek.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Benim 1,5 bindi 300 'e düştü ama pagerank vermediler sonra bayağı post yükleidm yine 1300 lere çıktı.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hit bugün, dünkünün 3 katı fazla olarak seyrediyor, o kadar reklamını yaptım flash counter de sapıttı herhalde :)

camuradam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google indexlerim silinmis

slm benim sorunum 15 gun once google indexli sayfa 25.000 ve bing indexli sayfa 2.500 degeriken sabah baktim sok oldum hepsi sifirlanmis nasil olur yardim edin dostlar insallah dogru topige yaziyorum saygilar

not ; modlardan istedigim diger konumu silsinler yanlislikla google rank bolumune yazmisim kusura bakmayin

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sandbox olabilir;

site:sideadiniz.com

şeklinde arayın, sonuç bulamıyorsanız eğer, filtreye girmiş olabilirsiniz.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Konudaki ilk mesaja ekleme yaptım, eğer all in seo yada başka bir eklenti kullanıyorsan, orada siteni örümceklere kapamış olabilirsin. Etiket sayfaları arama sonuçlarında çıkmıyordur bu yüzden.

camuradam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam dun bir ara bu siteye girdim google webmaster tools sonra bu codu verdi google325wr5fe54tg5t ( yandaki verdigim rakamlar sanaldir) buna benzer bisey ftp'ye attim acaba bununla alakasi varmiki silsem olurmu duzelirmi arkdaslar acil yardim edin cok musgul durumdayim hocam baska birsey kullanmiyorum sadece dun bunu yukledim ama bilemiyorum bu scripti yuklemeden once google indexleri varmiydi yokmuydu bilemiyorum ama bununla alaksi oldugunu zanetmiyorum yinede siz daha iyi bilirsiniz ustam resim alta tsk

Uploaded with ImageShack.us

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Pagerank değerinde silinmiş sanırım, 2 rakamının yanında çarpı işareti var, bu iyi değil malesef. :(

Son yaptıklarını geri al üstadım, ama sanmıyorum filtre varsa eğer bu bi günlük olay değildir. Site adresini pm at inceleyeyim bir, yada burdan yaz, benden daha bilgili arkadaşlarda yardımcı olabilirler.

camuradam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam o gordugun carpi zaten 10-15 gun once vardi ama sorun yoktu tum indexlerim caliyordu simdi istersen ayni pagerankdan incelersen sifirlamis gorunuyoor size pm yolladim site adresi icin tsk

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5