İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site İstatistiği

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar googlenin web araçları ile ilgili Site Yönetici araçlarında vermiş olduğu hizmette ilgili olarak aşağıya eklemiş olduğum resime bakarak hangilerini düzeltmem gerekiyor. Tablodan pek fazla anlamıyorum. Bu konuda neler yapmam lazım.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Tarama hataları -

Erişilemiyor 1.372

ne yaptınız hocam böyle? bot erişemiyorsa kullanıcı nasıl erişsin :S

turknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kardeşim o tarama hatalarının sebebi davelden forumda bazı şeyler sildiysen yada zoinseo dan vbseo yada yeni bir şeyler kurduysan kısaca linklerde değişiklik oldusa ondan dır ayrıca pek bişi olmaz sen sadece robot.txt ekle tabii istersen varsa unutma bişi olmaz

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu google translater hatasından oluyor. Normal sitede tıklıyorum dillere giriyor hata yok. Ama harita hataları niye veriyor anlamadım. http://www.asyabal.com/de/aricilik-kredisi.html bu şekilde tıklayınca hata yok.
Bu eklentiyi kaldırmam mı gerekiyor? Sizlerde aynı sorun oluyor mu? Sanırım sorun etiketlerde. Bu eklentide etiketlerde çalışmıyor mu ne?

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
eklentiyi kaldırınca sorun kalkacakmı birde öyle dene istersen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5