İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Kur Para Kazan - PutTLD

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Merhaba Arkadaşlar,

PutTLD domainlerinin yaygınlaşması için bir çalışma yapmak istiyoruz, PutTLD tarafından verilecek ücretsiz domain ve hostinglere site kuran kişilere ücret verilecektir.

Üstelik domain ve hostingi 1 yıl süreyle ücretsiz kullanabileceksiniz, kurduğunuz siteden elde edeceğiniz reklam gelirleride tamamen size ait olacaktır...

1'den fazla siteyle katılabilirsiniz.

Ödemede asla sorun yaşanmayacaktır, Site Kurma projemize katılan tüm katılımcılar paralarını alacaktır, %100 ödeme garantisi.

Hosting Özellikleri
50mb alan (performansa göre arttırılabilir)
500MB trafik (performansa göre arttırılabilir)
Webadam.com yada Webabi.net lokasyon.

*Verilecek hostingler Webadam internet hizmetleri yada Webabi.net internet hizmetlerindeki bayilik hesabımızdan verilecektir, sponsorlukda dağıtılan hostinglerden değildir...

Site İçerikleri :
1] Sağlık
2] Video izleme
3] Teknoloji
4] Güncel

Bu içerikler dışında kalan içerikler için lütfen mesaj gönderiniz.

Kurulacak sitelerde aranan özellikler:
1] En az 25 post gönderilmesi gerekmektedir, bu postlar 3 farklı gün içerisinde gönderilmesi gerekmektedir(1. gün 10 post, 2. gün 10 post, 3.gün 5 post gibi)
2] Hazır veri tabanı kullanacak kişiler; 100 post üzeri dbler için 10 yeni post gönderilmesi gerekmektedir(1. gün 5 post, 2. gün 3 post, 3.gün 2 post gibi)

Ücretlendirme:
Site başı en az 0.75 TL, sitenin kalitesine, harcanan emeğe ve özgünlüğe göre daha yüksek ödeme yapılabilir fakat 0.75 KR olarak düşünebilirsiniz...

Katılım Şartları:
1] Minumum ödeme tutarı 2,5tl'dir. Kaldırılmıştır.
2] 25tl ve altı kazanclar sadece iş bankasına gönderilir.(Hiç kesinti yapılmaz)
3] 25tl ve üzeri kazanclarda her bankaya gönderim yapılır, normal şartlarda 2,50 TL olan EFT ücretinin sadece 1 tl'si kesinti olarak kesilir.
4] İş bankası hariç yapılan ödemelerden eft komisyon bedeli olarak 1tl kesinti uygulanır.
5] Çalışmanın suistimal edilmemesi için 1 tane site kurup hep aynı siteyi kopyala yapıştır şeklinde çoğaltan kişiler tespit edilmesi durumunda kesinlikle ödeme yapılmayacaktır.
6]içerikle katılım yapılmamaktadır.
7] Hostinglerde , yada her türlü yasa dışı içerik barındırmak yasaktır.
8]Ücretsiz domain ve hosting hizmeti 1 yıl süreyle verilecektir, 1 yıl sonunda devam etmek isteyen katılımcılar o günkü hizmet bedeli üzerinden ödeme yaparak hizmet almaya devam edebilirler.
9] Kullanıcılar 1 den fazla site ile katılabilirler
10] Site kur kampanyası dahilinde alınacak domainler 4 karakter ve üzeri olmalıdır, 3, 2 veya 1 karakterli domain tahsil edilmeyecektir.
11] PutTLD site kur para kazan kampanyasıne yeni site alımını limitleri dolduğu zaman yeni site kaydını durdurma hakkını saklı tutar.
12] PutTLD katılım kurallarını ekleme çıkartma yada güncelleme hakkını saklı tutar.

Saygılarımızla
PutTLD.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ander

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi site kurdan kastınız nedir ? Joomla vs. içerik yönetim sistemleri kurabiliyormuyuz ? Adresiniz nedir ?

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Şimdi site kurdan kastınız nedir ? Joomla vs. içerik yönetim sistemleri kurabiliyormuyuz ? Adresiniz nedir ?

Merhaba,

Http://www.puttld.gen.tl üzerinden ilk sene ücretsiz domain ve hosting verilecektir, verilen domaine wp, joomla veya başka bir portal yada blog sitesi kuracaksınız.

Siteden elde edeceğiniz tüm gelir(reklam vb.) tamamen size ait olacaktır.

Saygılarımızla
PutTLD.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Anladım. O zaman ben alayım 2 domain daha hemen. Peki PUTLD'ye link çıkışı yapacak mıyız? Bence yapılsa iyi olur. Hem güzel bir backlink çalışması olur.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Anladım. O zaman ben alayım 2 domain daha hemen. Peki PUTLD'ye link çıkışı yapacak mıyız? Bence yapılsa iyi olur. Hem güzel bir backlink çalışması olur.

Tabiyiki, üye siteler bölümünde yayınlanacaktır.

djsugar1993

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben anlamadım benim suan domainım var sizden alınmıs benim kendi hostum vardı ona kurdum o domainı size söleyip reklam mı yapacaksınız anlamdım bide google ve alexa sorununu nasıl halletcez googleda gözükmüyor site alexada gen.tl adına gözüküyor tek

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
ben anlamadım benim suan domainım var sizden alınmıs benim kendi hostum vardı ona kurdum o domainı size söleyip reklam mı yapacaksınız anlamdım bide google ve alexa sorununu nasıl halletcez googleda gözükmüyor site alexada gen.tl adına gözüküyor tek

Merhaba,

Size yeni bir domain ve hosting veriyoruz, acıklamada belirtildiği gibi site kuruyorsunuz, site başı 0.75TL para kazanıyorsunuz.

Saygılarımızla
PutTLD.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Allah yolunuzu açık etsin.Güzel günlerde görmek istiyorum sizi.Ve göreciğime de inaniyorum Egemen bey:) Başarılar.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Arkadaşlar az önce Egemen bey promosyon kuponumu gönderdi, domainlerimi regledim. Şimdi kendisine bilgilerimi göndereceğim. Teşekkür ediyorum tekrar. Bu arada Egemen Bey gerçekten çok sağlam proje yürütüyor ve muhtemelen(bilmiyorum ticari sır olarak görülüp paylaşılmayabilir. Kendi kanaatimdir.) zararda olmasına rağmen bu işi devam ettiriyor. Ücretsiz domain ve host dağıtıyor. Gerçekten tebrik ediyorum kendisini. Bazı kendini bilmezler de hizmet hakkında ileri geri konuşuyorlar. Yok şu var yok bu var. Kardeşim destek olursan o saydıklarının hiç biri olmaz. Bu nedenle de hizmetten faydalanan veya faydalanacak arkadaşlardan bir vefa borcu olarak Egemen Bey'in imzasında yer alan bannerı sitelerine eklemelerini rica ediyorum. Çok bir şey değil istediğim. Kimse zarara girmez bir banner eklemekle. Ayrıca bu hizmetin gelişmesi, tanınması ve sürekliliği domainlerin Alexa gibi siteler tarafından domain olarak kabul edilmesini kolaylaştıracaktır. Buna inancım sonsuz. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Ben şahsım adına Egemen Bey'e tekrar teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum...

djsugar1993

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
egemen bey mesela tek site kursak onu geliştirsek ona ücretlendirme nasıl yaparsınız

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
egemen bey mesela tek site kursak onu geliştirsek ona ücretlendirme nasıl yaparsınız

Merhaba,

Tek site kurarsanız tek site bedelinde ücret ödenecektir, minumum ödeme tutarını kaldırdım.

Saygılarımızla,
PutTLD.

Arkadaşlar az önce Egemen bey promosyon kuponumu gönderdi, domainlerimi regledim. Şimdi kendisine bilgilerimi göndereceğim. Teşekkür ediyorum tekrar. Bu arada Egemen Bey gerçekten çok sağlam proje yürütüyor ve muhtemelen(bilmiyorum ticari sır olarak görülüp paylaşılmayabilir. Kendi kanaatimdir.) zararda olmasına rağmen bu işi devam ettiriyor. Ücretsiz domain ve host dağıtıyor. Gerçekten tebrik ediyorum kendisini. Bazı kendini bilmezler de hizmet hakkında ileri geri konuşuyorlar. Yok şu var yok bu var. Kardeşim destek olursan o saydıklarının hiç biri olmaz. Bu nedenle de hizmetten faydalanan veya faydalanacak arkadaşlardan bir vefa borcu olarak Egemen Bey'in imzasında yer alan bannerı sitelerine eklemelerini rica ediyorum. Çok bir şey değil istediğim. Kimse zarara girmez bir banner eklemekle. Ayrıca bu hizmetin gelişmesi, tanınması ve sürekliliği domainlerin Alexa gibi siteler tarafından domain olarak kabul edilmesini kolaylaştıracaktır. Buna inancım sonsuz. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Ben şahsım adına Egemen Bey'e tekrar teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum...

Mesajınız için teşekkür ederim,

Mesajınızda sizinde belirttiğiniz gibi yapılan işi beyenmeyen kişiler en azından köstek olmaya çalışmasa daha iyi olurdu.

alexa internet sitesi hizmetin Türkiye'ye ait olmasından dolayı iş birliğine yanaşmıyor, dünya üzerinde baktığımızda bizim hizmetimizden farkı olmayan 10'a yakın hizmete destek veriyor, bize ise gereksiz sebepler buluyorlar, artık bahane bulamayınca mesaj göndermiyorlar, çünkü onlarda neden bu şekilde davrandıklarını açıklayamıyor...

İlgi gösteren herkeze teşekkür ederim.

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
uzun süre önce bu işleri bırakmıştım tekrar başladım. popmundo adlı oyunla ilgili bir forum ve arkadaşlık sitesi açmak istiyorum

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
uzun süre önce bu işleri bırakmıştım tekrar başladım. popmundo adlı oyunla ilgili bir forum ve arkadaşlık sitesi açmak istiyorum

Merhaba,

Kac site açmak istediğiniz ile ilgili özel mesaj göndermenizi rica ediyorum.

Dünya'da zaten Türk deyince zaten işlerin işleyiş yolu değşiyor maalesef.

Ne yazıkki rahatsız oluyorlar, Osmanlıdan kalan sıkıntıları var :)

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
merak ettiğim iki şey var.

birincisi yazdığımız yazları başka siteden alsak sorun oluryor mu?

ikincisi 1000 tane site açsam gerçekten ödeme yapacak mısınız?
hepsini 5 günde bitirirsem olur mu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5