İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

site kurma

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk önce çok bakındım inş doğru yerdedir konum kusuruma bakmayın lütfen:)

ben bi site kurmak istiyorum ama vbulletin asp joomla falan bi sürü şey yazıyor nette daha önce hiç yapmadım ama öğrenmek istiyorum acaba bunların birinimi kullanıcaz yoksa hepside lazımmı olacak site kurarken bana biraz yardımcı olabilirmisiniz bu konuda teşekkür ederim

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
merhaba önce ne sitesi kuracaksınız ona göre yardımcı olmaya çalışıyım:) hepsinin tek bir amacı var.

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ona bende karar veremiyorum siteyi kurup adsenseye üye olacağım :) ilk aklıma okul ile ilgili geldi ders konular video falan diye bilemiyorum dikkatte çeksin acaba online oyunlarla ilgilimi bi site olsun yada herteldenmi olsun karar veremedim :)

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ona bende karar veremiyorum siteyi kurup adsenseye üye olacağım :) ilk aklıma okul ile ilgili geldi ders konular video falan diye bilemiyorum dikkatte çeksin acaba online oyunlarla ilgilimi bi site olsun yada herteldenmi olsun karar veremedim :)

Belli bi konu seç ona yönel.Her telden siteler mazide kaldı.

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

wordpress'i araştır internette videolu anlatımları mevcut oyun ders konulu siteler vs çıkarabilirsin. kolay gelsin

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okul ile ilgili bir sitemi yoksa video program arşivimi daha çok iyi olur ?

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Okul sitesinde yaz ayında hit olmaz, piyasa video ve program sitesiyle dolu hit alamazsın.

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu wordpress ile sadece blogmu kurabiliyoruz ?

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kış yaklaşıyorya ondan düşünüyorum peki sizin bana örebileceğiniz iyi hit alır diyebileceğiniz birşeyler varmı acaba?

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akşam ö.m admıştımya adsense için yani hit alabilecek ilgi çekecek bi site o video sitesini iyi dediniz çok var öyle video sitesi onu çıkardım aklımdan

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
akşam ö.m admıştımya adsense için yani hit alabilecek ilgi çekecek bi site o video sitesini iyi dediniz çok var öyle video sitesi onu çıkardım aklımdan

Daha siteyi kurmadın taktın sen adsenseye :D

Dur bi site kur , siten hit alsın sonra adsense.

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tmm :D yavaş yavaş siteyi kurma adımları atıyorum inş :D evet şimdi sen ne önerirsin acaba yaz bitimine kadar bi tane ücretsiz blogmu açsam ağustosun sonlarındada kışa sitemi kursam ?

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
daha önceki yazmış olduğun mesajları ve bu açmış olduğun konuyu da dikkate alırsak bana göre senin için en iyi seçim blogger.com (ücretsiz)

wordpress, joomla kullanarak site kurmak istersen, alan adına ve hosting'e para ödemek zorunda kalırsın. sonuçta öğrencisin...

açmak istediğin konuya gelirsek bana göre;
1-video, program gibi içeriği olan siteler, "bot" adında bir program kullanarak bu işleri otomatik yapıyor ve binlerce programa sahipler, sen ise manuel yapacan, tabii para ödemezsen.

2-dersler hakkında yap.okul dönemi hitin olur.

3-bir site daha açarsın. orayada futbol ile ilgili bilgiler gir eğer ilgileniyorsan.

4-basketbol'da tutar. 2010 dünya basketbol şampiyonası bu yıl ülkemizde olacak. ve A Milli Basketbol Takımımız' da turnuvada.

5-adsense başvurusu yapmadan önce orjinal içeriğinin olması ve en azından 10'dan fazla konu yazmış olmaya özen göster.

6-biran önce karar ver ve kolları sıva ;)

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
sana bir tavsiye adsense'den para kazanmak için site kurarsan o piskolojide olursan adsenseden hiç bir zaman kazanamazsın..

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani açayım orayada üye olayım oluruna bırakayım daha iyi yani kasmıyım kendimi?
bu alan adı hosting ne kadara gelirki aylıkmı yıllıkmı veriyoruz orayada bide çokmu karışık o hosting falan ?
şu anda bu blogger iyi gibi geldi bana ya bilmiyorum hangisi iyiolur derseniz sizin bilgilerinizden yolunuzdan gideyim diye düşünüorum şuanda 100tl civarı param var :)

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
yani açayım orayada üye olayım oluruna bırakayım daha iyi yani kasmıyım kendimi?
bu alan adı hosting ne kadara gelirki aylıkmı yıllıkmı veriyoruz orayada bide çokmu karışık o hosting falan ?
şu anda bu blogger iyi gibi geldi bana ya bilmiyorum hangisi iyiolur derseniz sizin bilgilerinizden yolunuzdan gideyim diye düşünüorum şuanda 100tl civarı param var :)

Domain ve Hostinge yıllık para ödersin , senin için şuan blogger daha uygun.

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam şuanda blog kuruyorum yazacağım buraya bakarsınız çok sağolun :) blog başlığı ile blog adresi düşünüyorum :)

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benbi isim bulamadım bi türlü blog başlığı adresi diyiyor bunda bir yardımcı olabilirmisiniz :)
sitede
futbolcuların,basketbolcuların videoları, wallpaper resimleri, takımlardan haberler,legalpara,şans oyunları sonuçları 5+1 syısal vs az kaldı kuruluyor :)
başlıkla adreste yardım bekliyorum heyecan yaptım aklıma bişe gelmedi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5