İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Kurulumu

redblade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yeni bir site kurmak istiyorum ama bu islerde yeni oldugum için fazla bir bilgim yok. Ben domainimi godaddy den com uzantili almak istiyorum hostumu hostgatordan almak istiyorum ve bir de normal özellikli fiyati uygun bir VPS almak istiyorum bunlar bana aylik ne kadar masraf yaptirir? Bunu ögrenmek istiyorum yardimlarinizi bekliyorum... Iyi günler...

H

halilarici

Misafir
godaddy yıllık 10$ domain hostingde 10$ de 20 $ yıllık vps en az 30 tl den başlar ayık 30 tl eder.

redblade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi için tesekkür ederim. Bana bir VPS önerirmisin VPS yi upload için kullanacagim için internet hizi hizli olan fiyati uygun olan ve hdd si en az 60 gb olan bir VPS önerebilirmisiniz.

H

halilarici

Misafir
Önemli değil.Ben genelde Oyun Vps'si aldığım için yükleme vpssi öneremeyeceğim.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Forumlarda bir kaç kişi olması gerekiyordu UP/DOWN VPS olarak arasan bulabilirsin heralde.

Ama özel değilse sana tavsiyem neyi indirteceksen farklı sitelerden çektirmen olacaktır. Sana daha uygun gelecektir.

GoDaddy Domain .Com yıllık 12$ Fiyatı var indirim kodlarıyla bunu 7.5$ dan alman mümkündür. Alacağın zaman PM yolla elimde olan kodlardan veririm sna.

Host arkadaşımızın da belirttiği gibi oda yıllık 10$ civarı ama trafik kullanacaksan vede WP sistem kuracaksan yıllık 20$ civarında bir host tavsiyem olur.

redblade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
#UnPoo ilgilendigin için tesekkür ederim domain alacagim zaman size pm gönderirim o zaman.

Ekleme: Ben dle sitesi kurmak istiyorum ama nasil kurulacagi hakkinda bir bilgim yok bu isleri biri bana detayli anlatabilirmi?

Ekleme: Yardim edebilecek olan yokmu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5