İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

site manyaklığı

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Din konusunu ayırmak istemişsiniz ama siteye koyacağınız video yada resimde her hangi iki kişinin cinsel organlarını bir birine temes ederken yada her hangi birisinin cincel organını görmek gusül abdestinizin bozulmasıne neden olmaktadır yani yıllarca cenabet gezebilirsiniz :).

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Din konusunu ayırmak istemişsiniz ama siteye koyacağınız video yada resimde her hangi iki kişinin cinsel organlarını bir birine temes ederken yada her hangi birisinin cincel organını görmek gusül abdestinizin bozulmasıne neden olmaktadır yani yıllarca cenabet gezebilirsiniz :).

El Cevap:
"Niyettim Allah Rızası için Boy Abdesti Almaya denir, sonra üç ağza, üç burna su alnır, temizlenir. Sonra tüm vücut kuru yer kalmayacak şekilde yıkanır."

Aha da çözümü. Su yoksa teyemmüm de olur a dostlar :) Sen abdesti boşver de onca günahın hesabını nasıl verecekler şaşarım. Neyse inanç meselesi bunlar. Şimdi konu karışmasın, kapanmaya kadar gitmesin. Aklın yolu bir, eğriyi doğruyu bilir herkes ;)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

kıbrısda yaşıyorum 700 ytl elektrik faturası geldi senelerce cenabetmi geziyim? sokaklardamı yaşamaya başlıyim?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısın hocam sabah faturayla uyanınca insan biraz stressli oluyo 700 ytl yaa asgari ücret kadar faturamı olur off off:S

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısın hocam sabah faturayla uyanınca insan biraz stressli oluyo 700 ytl yaa asgari ücret kadar faturamı olur off off:S

Hocam ne işin var Kıbrısta :)... Çok pahallı orası. Gel seni buraya alalım, ayda 30 dolar adsense geliri yeter de artar bile :) Geçmiş olsun.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çağatay'a hak veriyorum artık herkes site açmaya başladı ve sitelerin değeri çok fazla düştü.

Moderatör tarafında düzenlendi:

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selimciğim senin mesajın dışındakileri okumadım, bence bu konuyu hiç açmana bile gerek yoktu, girme bu işlere, helal yoldan kazan ekmeğini, harama kayma gözüm :)

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede. Boşver abi uygun-değilgrafik site kurmayı falan. Fantazi tarzı fotoğraflar yayınlayan site aç mesela.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
selimciğim senin mesajın dışındakileri okumadım, bence bu konuyu hiç açmana bile gerek yoktu, girme bu işlere, helal yoldan kazan ekmeğini, harama kayma gözüm :)
Babacan helali kalmadı artık, ..oku çıktı diyorum yada ben ipin ucunu kaçırdım.Eski kazançlar kalmadı artık.
Bencede. Boşver abi uygun-değilgrafik site kurmayı falan. Fantazi tarzı fotoğraflar yayınlayan site aç mesela.
İçerikle felan uğraşamam büyük projeler lazım :) bu gizli çekim, frikik... vs bunları internetten silecek yasal projeler

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harbiden adsense bitti acaba bende mi girsem bu isine ne yapsam =))

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ehh.. ilk adımları atmışsın!
absürt site işi yapanları pek sevmedim gözucuyla absürt sitelere bakmış olsam da.
Seçim kampanyalarında bir rahatlama mutlaka olacaktır piyasalarda, biraz daha sıkalım dişimizi...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Seçim kampanyalarında rahatlama olacağını hiç sanmıyorum, sadece medya planlama şirketleri ile çalışan büyük siteler bu işten karlı çıkarlar.Geçen seçimlerde olduğu gibi parti ve aday reklamları 0,01'den yayına girecektir.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Isin aslina bakarsan girmek istedigim en son is Fakat cidden adsense gelirleri inanilmaz derecede dustu. Onceki kazandigimin yarisini bile kazanamaz oldum. Bu da insanlari ister istemez baska seyler yapmaya itiyo.

Demissin secim kampanlarinda bir rahatlama olucak ama zannetmiyorum bu konuda T3hcn0 arkadasa katiliyorum..

Nese biraz daha beklicez ama ne kadar daha beklerim onu bilmiyorum...

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İşe girmeyi sadece düşünenlerdenim ama sıktıramıyorum oda yasal boyutundan ve altından kalkamamaktan tırstığım için. uygun-değilcu bir toplum olduğumuzu ve yasal boyutlarda birşeyler yapılması gerektiğini düşünüyorum. Yasal genel evler,saks shoplar olduğu gibi yasal
sitelerde olmalı. Unutmayalım birde yıllardır elektronikçiler digital receiverlara belgesel kanallarını aççaklar diye tps emularını atarak çok tatlı para kazandılar o dönemde bir hotbird çanak ve receiver patlaması yaşandı. Sonra belgesel kanalları şifre değiştirdi hemen kap cihazı elektronikçiye git yazılım atsın. Neden? Çünkü multivizyonlarda gece 12 den sonra 3 kanal
yayın ve bi kaç kanal daha var discovery channel hikaye :)

İnanç boyutuna hiç girmem herkesin inancı kendine. Zaten inanç boyutunda da olsa herkes kendi rızasıyla o an onu görmek istiyordur ve senin sitene girmezse bir şekilde bir sitede onu görmek zorundadır engel olmak istemiyordur zaten :D

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yıllarca legal site kurdum ,aldım ama istedigim hite bi türlü sahip olamadım ya sattım yada kapattım 10 gün önce
video sitesi kurdum durum hakikaten çok vahim gerçektende bizim millet aşmış 10 gün gibi kısacık bi zamanda hiti 20k lara dayandı ömrümde bırakın 20k hiti 5k bile görmedim açıkçası şimdi ne yapacagımı düşünüyorum yani vicdanen rahat dilim hiç yapmadıgım pis bi işe bulaştım :) güzelde kazancı var ama dedigim gibi rahatsız oluyorum

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bendemi başlasam ne yapsam bende hiç 10k nın üzerini görmedim :D hadi şimdi açsam eşim görür lan dicek ne işin var bu sitelerlemi uğraşıyosun pis sapık internet hayatımızda bitecek :D

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Günlük hitin kadar günahın oluyor hocam bence sat bir an evvel kurtul günlük 20k günah hiç iyi değil :D

bak hocam şöyle yapılabilir alo fetvaya bi danış

Site sahibinin hiç bir günahı yoktur tüm günah benimdir ve kendi isteğimle bu siteye giriyorum.

aşağıyada bir Giriş butonu tamamdır :D

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence bitanede islami site açın gerçi hit o kadar olmaz ama adwordsa biraz yatırırsınız kazançtan ona giren her hittende sevap kazanırsınız böylece ödeşirsiniz :D

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiti olupta vicdanen rahatsız olan arkadaşlar sitelerini satmak isterlerse değerlendirebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5