İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

site neden yavaş açılıyor

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar
bir sitemde yawaş açılma var title felan çıkıyor ama site geç açılıyor
ki öyle çok resim vs de yok tamamen text bir site

http://gazeteler.1numara.org/

lütfen bir incelermisiniz neden yawaş açılıyor neresinde hata var ne yapmam gerekir?

şimdiden teşekürler

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben firefox kullanarak açtım, gayet hızlı görünüyor. sorun yok gibi...

S

Senbul

Misafir
Bende sorunsuz ve normal bir hızla acıldı.
256 adsl baglantı ve hersey normal.

I

iyiyiz

Misafir
Milletin sitesini bombaliycak,tahrip edecek hatta agzina edecek program yaziyorsun tasarim yapamiyorsun hayret,sitenin yavas acilmasinin nedeni bu degildir tabi sanirim www.gazeteler.net den tasarimi yürütmüs olmandir.Aynen kopyalamis koymus,büyük basari.Az bucuk bu islerden anlayan webmaster iki siteyide acip bakarmaz olayi görür.

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyiyiz' Alıntı:
Milletin sitesini bombaliycak,tahrip edecek hatta agzina edecek program yaziyorsun tasarim yapamiyorsun hayret,sitenin yavas acilmasinin nedeni bu degildir tabi sanirim www.gazeteler.net den tasarimi yürütmüs olmandir.Aynen kopyalamis koymus,büyük basari.

sanırım kuyruk acın var
ben senin yada milletin sitesine saldırmadım yani bir suçum yok
3 cü kişilerin ne yaptığıda beni ilgilendirmez
dedigin gibi site tasarımından pek anlamam bu sebepten o tasarımı bir başkasına bartering yöntemi ile yaptırdım. adam kendisi yaptı yada ben böyle biliyorum.
ayrıca burda şikayet edecek kişi gazeteler.net tir sen avukatlığa soyunma
ayrıca büyük başarı demişsin yani kendin site çalmayı büyük başarı görüyorsun demektir bu kendi kendinle tezat sın :D

neyse ben burda site neden yawaş açılıyor yazdım bir fikrin varsa yaz yoksa benim açtığım topicte konu dışı mesajlar yazma lütfen

gelelim esas meseleye
şimdi farklı pc lerden farklı ip lerden denediğim halde
önce title çıkıyor sonra baya bekliyor pat diye birden açılıyor site
yani yawaş yawaş görünmüyor pat diye açılıyor ama aradaki bekleme süresi canımı sıkıyor. ya bende sürekli oluyor bu problem
html kodlarda falan gereksiz yawaşlatan kod olabilir diye düşündüm
ama siz hızlı açılıyor diyorsunuz ??? tekrar bakarmısınız lütfen

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eft jooomla portal
her şey için teşekürler arkadaşlar
bende yawaşlık arada devam ediyor ama önemli olan ziyaretçilerde hızlı açılsın
problem yok ozaman tekrar saolun

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmasterrifo' Alıntı:
güzel bir site reklami
site hiz testi itina ile yapiliyor :)

demek bütün insanları kendin gibi düşünüyorsun
yeni siteler bölümü var reklam yapacak olsam orda yapardım
ama senin kalbin fesat yapacak bişi yok

sanalface

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bir sitem var sanırım kazıklandım

selamm arkadaslar ve saygı deger webmaster arkadaslarım bir portal sitesi verdıler bana ama basdan asagı sorun....sıte cok yavas acılıyor ınanılmaz derecede yavas ve sureklı vırus cıkıyor ordan burdan bu konuda yardımınıza ıhtıyacım var allah rızası ıcın... www.sanalface.net bu ana sıte
www.sanalface.com ırc hostıngı ayrı ama net yonlendırıldı...bir arkadas veri tabanından kaynaklanıyor dedı ..ama napıcagımı bılemıyorum...

orhanorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak sanalcafe, sorunun reklamsa yukarıda reklam fiyatları yazıyor, iyinet ekibiyle görüş.. ve bu konuyu bitir artık burada.. bu konuyla ilgili 5 konu açmışın.insanların senin sitene girme mecburiyeti yok. .... başkalarının konularınada dallanma..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi