İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site piyasa araştırması (Sende bir değerlendirme yap)

frmnettr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bir piyasa araştırması yapmak istiyorum bir sitem var ve üstatlarca site her yönüyle ele alınarak bir fiyat biçilmesini rica ediyorum sitemi en fazla ne kadara satabilirim
eğer güzel bişeyse değeri satmak istiyorum.
Birde arkadaşlardam ricam dalga geçer gibi fiyatlar söylemesinler.

Sita Adresi : www.eniyifrm.com

Not : Site hit değeri 2 ay önceye kadar 1,5k idi google algoritma değişikliğinden sonra 500 lere kadar geriledi PR Değeri 3 tür tasarım tamamen özgündür .

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Fiyat belirleme de en önemli unsurlardan biri sitenin aylık geliridir.

@rbak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Getirdiği Karı Bilmediğim İçin Max. 250-300 TL Eder Diye Düşünüyorum. ( Kendi Fikrim Alaycı Tavırlarla Eleştiri Yapmayınız Lütfen.)

frmnettr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam reklam tiplerini denemedim farklı sponsorlardan farklı reklamlar denenebilir ayrıca link satışındada kazanç elde edilebilir PR3 yani ilgilenilirse splash popup link satışı flan 200 tl aylık kazanılabilir diye düşünüyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5