İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Politikaları?

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
hayatcafetarifleri[dot]com adlı bir sitemiz mevcut lakin içerik yazıları ve resimleri dahil özgün. hiçbir *****, küfür, prnografik içerik barındırmıyor fakat kabul edilmiyor. sebebi ne olabilir ?

umarım doğru yere açmışımdır ve alttaki başlığa ters değildir.
Başlıkta belirtiğim gibi Adsense Politikalarına Aykırı Konu Açanlar Süresiz BanlanancakTIR. KESİN VE NET KONUŞUYORUM.

Bunun ile ilgili olarak bilgilendirme yapılmıştır.

İyi Forumlar

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
herşey normal gibi gözüküyor
peki gelen mailde herhangi birşeyden bahsediyor mu?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
adsense forumlarında soru sormuşmuydun

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Hâlen kabul olmuş değil. En azından ben denediğimde böyleydi. En son olarak tema işlerini ayarladım hâlen aynı temayla gidiyorlar ve gideceklerde. Bayağı bir yüksek takipçisi ve buna paralel oranda yorumu var sitenin. Yorumların %60'ında da site url'leri yer alıyor. İçerik olarak da düzenlenmesi gereken çok şey olduğu için gerekli bildirimleri yapmam dahilinde linkleri ve yazıları düzeltmedikleri için çekildim. Yani bu hizmet harici tüm hizmetler herşey tamam. Artık benden çıktı durum :)
Aksi hâlde trafik çok iyi, özgün olmayan içerik sadece bumerang tarzında sitelerden aldıkları tanıtım yazıları. Yorumlar haddinden fazla iyi ama dediğim gibi link ve ":)" işaretlemeleri çok. Büyük ihtimal bu sebepten. Gerçi müşteriye durumu bildirmiştim vaktinde. Tava üreticileri vd benzeri firmalardan reklam bile alabilecek potansiyeldeydiler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5