İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site reklamı için en uygun yollar

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yabancı içerikli bir site hazırlıyorum ama sitenin tanıtımını en verimli şekilde nasıl yapabilirim bilmiyorum.Konu ile alakalı ziyaretçi ve paramın karşılığını alabileceğim reklam yerleri yazarsanız sevinirim

BlueBlood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içeriğine göre ilgili sitelerin adminlerine mail at mailin resmi bir dilde olsun trafik değişmek istediğini falan söyle..

adsense zaten içeriğe göre reklam veriyor.. onu kullan..

H

HoBaa

Misafir
Sitenızın içeriğini yazsaydınız daha ıyı yardımcı olabılırdık.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fantaenergy' Alıntı:
Yabancı içerikli bir site hazırlıyorum ama sitenin tanıtımını en verimli şekilde nasıl yapabilirim bilmiyorum.Konu ile alakalı ziyaretçi ve paramın karşılığını alabileceğim reklam yerleri yazarsanız sevinirim
sitenin tanitimini yapmak istiyorsan en iyi yer adengage
ben genelde oyle yapiyorum ordaki sitelere bakiyorum, mesela haftalik 1$ lik bir suru site var gecen ay vermistim 1$ lik reklamlardan ornek bir siteden 1500 tik geldi bunun yaridan fazlada da geri donusu oldu uye oldular cogunlugu

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HoBaa' Alıntı:
Sitenızın içeriğini yazsaydınız daha ıyı yardımcı olabılırdık.

Hosting konusunda temel bilgiler içeren bir site, kontrol panelleri , ftp vs.. konularında bilgiler içericek

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eklemeyi unuttum Ağırlıklı olarak US ve UK trafiği istiyorum.Cevap verenlere teşekkürler.Adengage gayet uygun görünüyor.Adbrite'ı nasıldır?Bu siteyi biliyorum ama kullanmadım geri dönüş konusunda bir bigim yok bu nedenle.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adbrite tavsiye ederim adengage tavsiye etmem. nedeni ise gereksiz yere ve hiç bi şekilde açıklama yapmadan türkleri atıyolar adbrite da öyle bi şey duymadım hiç. link değişim siteleri de var onlara da bakabilirsin. linkexchange olarak aratırsan deneyebilirsin.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
adbrite tavsiye ederim adengage tavsiye etmem. nedeni ise gereksiz yere ve hiç bi şekilde açıklama yapmadan türkleri atıyolar adbrite da öyle bi şey duymadım hiç. link değişim siteleri de var onlara da bakabilirsin. linkexchange olarak aratırsan deneyebilirsin.
sitesinin tanitimini yapmak istedigini belirtmis
adengage de sitenin reklamini verdin ve seni sistemten attilar oylemi ??
daha onceki mesajlarina da bakilirsa adengageye karsi bir tavrin var. saniyorum reklamlarini yayinladin banladilar
peki bizleri neden banlaniyorlar 4 sefer odeme aldim
adengageyi su an kullanmiyorum ben ama kullandim 4 sefer odeme aldim
hatta sirf banlanmak icin 5 dakikanin icinde 65 sefer reklamlara Tikladim.
orda text reklam verenler USA UK AU CA trafigi ariyor genelde ve TR trafigini ne reklam veren siteler nede netword ads reklam verenleri istemedigi icin dogal olarak tr trafigindeki siteleri cogunlukla kabul etmiyorlar
yani bende reklam veriyorum bazen adengagede orda sitenin trafiklerine bakiyorum USA CA basta olmak uzere AU ve uk bunlar fazla ise veriyorum
geri donusumu onemli ornek USA UK AU CA trafiginden bana geri donus olursa x lira kazancim oluyor
TR yada baska mesela China trafigi gelirse kazancim 0.00x oluyor

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkürler.Merak ettiğim diğer bir konu " 400$ reklam veriyorum, ayda 2000$ getirisi oluyor " diyen arkadaşlar tek bir yer ile mi çalışıyorlar yoksa birkaç yere reklam bütçelerini bölüştürüyorlar mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5