İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site + S.E.O Sizden, Ürün Satışları Benden

oguznamal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Bir site üzerinden grafiklerimi tişört, kupa, yastık, telefon kabı, tablet kabı, laptop kapağı gibi ürünlere bastırarak satıyorum. Herhangi bir tanıtım yapmamama rağmen günde bir iki tane satışım olmakta.

Elimde 300'den fazla grafik var ve bunları yavaş yavaş satış yaptığım siteye eklemekteyim. Satış başı kâr dolar üzerinden olduğu için yüksek bir kazanç elde edebiliriz.

Ben site oluşturmaktan ve SEO çalışması yapmaktan pek anlamadığım için bana bu hizmetleri sunacak, karşılığında da kârı paylaşacağım bir ortak arıyorum.

Önemli bir hatırlatma: SEO, İngilizce kelimeler için yapılacak. Daha çok film, dizi ve bilgisayar oyunu tasarımlarım var. Satışlarım yurtdışında yapılmakta.

Hazırlanacak sitede ürünler listelenecek. Herhangi bir satın alma/e-ticaret sistemi olmayacak. Site üzerinden ürüne tıklanınca ürünün mevcut olduğu orijinal siteye yönlendirilecek. Tek amacım satışlarımı arttırmak. Ortağım olmak isteyenler mesaj atarlarsa çok sevinirim.

Tercihim, estetiği ön planda olan sade ve şık bir site oluşturabilen kişilerdir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5